Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Still RX50-10 jeździ tylko do przodu.

05 Gru 2008 22:57 1991 1
  • Poziom 17  
    Witam.
    Wózek jak w temacie. Usterka pojawiła się po "zawieszeniu się" wózka. Zdarza się to czasami w tym typie ale zawsze pomagało przekręcenie kluczyka w stacyjce lub w ostateczności chwilowe odłączenie baterii. Tym razem po odłączeniu baterii na wyświetlaczu pojawił się napis:

ADJUST
    BLAD A3504

I wózek przestał jeździć do tyłu, a do przodu jeździ zaraz po naciśnięciu pedału gazu.
    Porównałem nastawy w poziomach 1 i 2 (bo do nich znam kody) ze sprawnym wózkiem, aby sprawdzić co się zmieniło, bo treść błędu wskazywała na złe nastawy i okazała się że w punkcie: JAZDA TRYB jest cyfra 05 a w sprawnym jest 10. Niestety nie mogę (nie umiem) tego zmienić na cyfrę 10. Mogę dokonywać zmian tylko w zakresie 00 - 05. Może któryś z szanownych kolegów wie jak to zrobić. Jak nie to pewnie trzeba będzie wezwać serwis.

Nikt na prawdę nie wie jak to zrobić??
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 17  
    Wózek już naprawiony, serwisantowi zajęło to ponoć kilka chwil (niestety nie widziałem jak to robił). Ponoć pogrzebał tylko w opcjach serwisowych i wszystko jest ok. Niestety teraz ta sama usterka pojawiła się w innym wózku (ten sam model). Wózek odstawiony do ładowni po pracy sprawny a rano już nie wyjechał - ten sam błąd na wyświetlaczu. Może jakaś wada fabryczna? Nikt naprawdę się z czymś takim nie spotkał? W innych modelach coś podobnego nie występuje?