Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

QUASAR A-30 a Audi a4 1995r

06 Gru 2008 00:27 8844 11
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam pytanie, czy alarm QUASAR A-30 będzie współpracował z centralnym zamkiem w Audi A4 1995r ? Centralny jest pneumatyczny a ze specyfikacji dostępnej na stronie producenta wyczytałem że czas impulsu otwierania wynosi 0,8 s, jedynie czas zamknięcia można wydłużyć do 15 s. Proszę o opinie. INSTRUKCJA MONTAŻU AUTOALARMU A30
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 20  
    Musisz zastosować sterownik( moduł-interfejs) zamków centralnych , np.ST-112 f-my Testronic z regulacją czasu regulowanego od 08 do 27 sek.dla każdego przekażnika.Twoja centralka alarmowa bez sterownika nie wysteruje zamka pneumatycznego.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 32  
    ten alarm w/g instrukcji ma komfort( F4) ,najprawdopodobniej do otwarcia to 0,8sec wystarczy.ja prawie nigdy nie zmieniam na dłużej ,natomiast sprawdź czy sterowanie zamkami jest plusem czy minusem bo możesz potrzebować dwóch przekaźników.lub też włąśnie jakiegoś sterownika.
  • Poziom 10  
    Właśnie chodzi mi głównie o czas impulsu otwarcia, czy te 0,8 s wystarczy ? Bo jak nie, to chyba konieczne będzie zastosowanie jakiegoś sterownika który ten czas wydłuży.
    Zależy mi na tym alarmie bo sprzedają go z pilotami w formie płytki którą można umieścić w oryginalnym kluczyku. Sprzedawca twierdzi że z pneumatycznymi zamkami działa i nie ma problemu. Sam nie wiem ...
  • Poziom 20  
    Czasu impulsu na otwarcie 0,8 sek. - wystarczy,ale może zabraknąć parę sek. na domknięcie szyb.
  • Poziom 10  
    Dzięki za odpowiedź, na domykaniu szyb mi nie zależy a i tak w aucie nie mam modułu komfortu a chyba to jest potrzebne do domykania szyb.
  • Poziom 11  
    Witam.
    Mam taki sam alarm i borykam się już kilka dni z jego podłączeniem. Otóż, alarm ma 2 wyjścia do sterowania zamkiem (- zamyka i - otwiera). Jak wiadomo w A4 (1995r) sterowanie zamkiem jest naprzemienne na jednym przewodzie. Jak sobie z tym poradzić. Jest bardzo dużo wątków na forum, ale każdy pisze co innego. Czy może ktoś ma doświadczenie jak podłączył (może jakieś foty)?
    Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    100% BINGO!
    Faktycznie było tam takie złącze. Podłączyłem 2 masy z alarmu, wszystko działa, alarm zaprogramowany, komfort domyka szyby (z 2 kanału). Dziękuję za poradę.
    Pozdrawiam!
  • Poziom 11  
    Witam.
    Przepraszam, że post pod postem.
    Mam problem z audi a4 avant 2000 rok.
    Podłączyłem sterownik do zamka zgodnie z powyższym opisem:

"Sprawdź, czy powyżej sprzęgła nie masz fioletowego złącza z przewodami niebiesko-czerwonym zamknij i szaro-białym otwórz.
    Sterowanie masą - wystarczy krótki impuls."

Ale problem polega na tym, ze w momencie otwarcia otwiera również klapę bagażnika lekko ją unosząc. Powinno tylko odryglować. W czym problem?
    Cała reszta działa bez problemu. Proszę o poradę.
    Pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto