Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi S8/A8 instrukcja obsługi model D2

06 Gru 2008 15:37 11429 4
  • Poziom 10  
    witam.

Jak w temacie .

pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Witam serdecznie.
    Odświeżam temat. Może jednak ktoś posiada serwisówkę w języku angielskim bądź polskim:]

Prosiłbym jeszcze o instrukcję obsługi w języku polskim.

Wielkie dzięki stawiam duże piwko :]
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie wszystkich auto i audi fanów, potrzebuje schemat do audi a8/s8 2001 rok konkretnie tylko podłączenie i okablowanie komputera silnik AVP sterownik 4D0 907 559 C . ale instalacja do podłączenia komputera powinna być standardowa, dodatkowo podłączenie elektronicznego pedału gazu jest dio wiązki 6pin i pół wiązki idzie do ECU a dróga kończy się 10 pin wtyczką i nie mam pojęcia do czego to....
  • Poziom 9  
    Już mam, teraz jedyne co potrzebuje szanowni koledzy to: ECU ma podpięte wtyczki wszystkie poza jedną przechodzą w inne wtyczki, a jedna idzie z samochodu jest brązowa i w zależności od wersji ma 6 7 kabelków. na tej kostce z przodu są cyferki odpowiedzialne za lokalizacje poszczególnych kabelków potrzebuję wiedzieć jaki kolor z jakim paskiem idzie do której lokacji czyli 28 miejsc jest we wtyczce czerwony z żółtym poz 14 czerwony z szarym 3, to bardzo dla mnie ważne, ten kto mi pomoże dostanie kopię wszystkiego co chce z dokumentacji do audi,vw,skoda,seat i inne marki, schematy dane tech co tylko potrzebuje.
    slavoxford(malpa)gmail.com masz a8 odkręć dekiel zerknij to 3 min a dostaniesz co potrzebujesz.
  • Poziom 1  
    witam!!!a co morze byc przyczyną jerzeli parktronik wcale nie działa