Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KX-TES 824 i brak wyjścia na miasto

simonking 09 Sty 2009 10:51 4879 34
    eagle11
    Poziom 10  
    Wielkie dzięki, u mnie jest "blokowanie dostępu do CO".
    eagle11
    Poziom 10  
    Mam jeszcze jeden problem z tą centralką: po odłączeniu linii zewnętrznej i jej ponownym podłączeniu linia ta jest niedostępna dla połączeń wychodzących aż odblokuje ją połączenie przychodzące . Czy można to jakoś zmienić tak aby połączenie wychodzące odblokowało linię - mam uaktywnioną tą opcję "blokowanie dostępu do CO". Z góry dziękuję za odpowiedź.
    gazda100
    Poziom 2  
    Witajcie,

Posiadam nowiutką centralę jak z tematu. Problem, który posiadam jest identyczny. Centrala akceptuje połączenia przychodzące (można dzwonić do firmy), nie można wykonywać z żadnego aparatu połączeń wychodzących.

LM wpięta jest do CO nr 3, które jest ustawione jako aktywne, pozostałe dwa są dezaktywowane.

Próba wybierania cyfry przed numerem też nic nie wnosi, próbowałem różne kombinacje: 0..(nr tel)..; 00..; 8...; 81...; 9...; 91... Nic nie działa. (BTW) Gdzie w oprogramowaniu do komunikacji przez port USB ustawia się cyfrę, którą należy wybrać by dokonać połączenia wychodzącego?

Gdy do LM wepnę bezpośrednio telefon mam możliwość bezproblemowego dzwonienia na zewnątrz.

Co jeszcze mogę zrobić? Jakie testy wykonać, jakie ustawienie zmienić? Na jakie pytanie pomocniczne odpowiedzieć?
    instalatorPBS
    Poziom 27  
    Fabrycznie wyjście na miasto jest przez 9.
    Jakie wybieranie ustawione jest na liniach miejskich, co słychać po wybraniu 9 ?
    Jakie aparaty podłączone są do centrali?

RP