Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firmware do Samsung DVD-P181

06 Gru 2008 18:53 7617 7
  • Poziom 2  
    Pewnego dnia podczas ogladania filmu, moj samsung zawiesil sie. Wylaczylem go a nastepnie wlaczylem. Pokazal sie napis "reset". Następnie pojawilo sie menu wyboru jezyka gdzie brakowalo j. polskiego a sam obraz byl czarno-bialy. Potrzebuje wiec wgrania nowego firmware'u. Bardzo prosze o pomoc i ewentualne zamieszczenie linka/samego firmwaru. Na polskiej stronie samsunga nie ma firmware do DVD-P181, natomiast na stronie USA/English jest, tylko ze nie wykrywa go polski model (w Polsce jest koncowka XEO, natomiast w USA: XAA).
    Zmiana regionów tez nie pomaga. Zniknela takze opcja wyboru PAL/NTSC. Wydaje mi sie wlasnie ze po resecie zostaly przywrocone jakies dziwne - ogolne ustawienia i nie za bardzo wspolgraja one z polskimi standardami...

Poszukuję więc polskiego (XEO) firmware'u lub jakiejs rady jak dokonac upgrade'u za pomoca firmware'u z innego kraju.

PS: Wydaje mi sie ze sam firmware nagrywam w sposob wlasciwy, taki jak zaleca samsung, tzn:
    ---> system plikow ISO9660
    ---> plyta jedno-sesyjna
    ---> zamkniecie plyty
    ---> nagrywam na CD-RW (samsung zaleca CD-R i CD-RW wiec nie powinno byc problemu)
  • Poziom 2  
    Chyba nikt mi nie pomoże :(
  • Poziom 12  
    Dołączam się do prośby kolegi.Potrzebny firmware do DVD Samsung P181
  • Specjalista techniki DVD
    Trzeba sprawdzić w ustawieniach serwisowych , ale do tego potrzebny jest pilot serwisowy.
  • Poziom 2  
    Niestety skończyło się wizytą w serwisie.... I po sprawie...
  • Poziom 1  
    Dołączam się do prośby kolegi.Potrzebny firmware do DVD Samsung P181
  • Specjalista techniki DVD
    Jak wspomniałem wcześniej trzeba za pomocą pilota serwisowego ustawić bity w Bit Table.---> serwis