Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z automapa 5.2 n a MEDION GoPal P4210 PNA 465

06 Gru 2008 19:48 4011 6
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich i prosze o pomoc.Otoz mam legalna automape 5.2.Sciagnolem orginalne punkty POI z dzwiekami i ikonkami,a problemem jest to ze automapa mnie nie ostrzega glosem o fotoradarach.Wyswietla fotoradar podaje odleglosc do niego ale nie ostrzega zgodnie z dzwiekiem jaki jest przypisany danemu punktowi. Wydaje mi sie ze dobrze zaznaczylem wyswietlanie i ostrzeganie ale widocznie gdzies popelnilem blad.
  • Poziom 18  
    O tym jak wgrywać i co ustawiać pisze instrukcja. Osobiście proponuję rejestrację w serwisie miplo.pl i zainstalowanie odpowiedniej aplikacji do pobierania POI. Tam powinieneś znaleźć szczegóły jakich potrzebujesz.
  • Poziom 10  
    Witam, Skoro mam legal to oczywiste chyba ze jestem tam zarejstrowanyi oczywiscie znam instrukcje, mam zainstalowana odpowiednia aplikacje i sciagnolem POI zainstalowalem ustawilem wyswietlanie i ostrzeganie ,a jest jak jest-tak jak pisalem
  • Poziom 35  
    Link - także jest instrukcja, co i gdzie ma być, by POI dobrze działało.
  • Poziom 17  
    Najczesciej spotykanym bledem jest nieprawidlowa nazwa pliku dzwiekowego i ikonki z plikiem podstawowym danego punktu radarowego. Wszystkie pliki musza miec jednakowa nazwe.
  • Poziom 10  
    niby wszystko jest zgodnie z instrukcja, ikonki i dzwieki maja ta sama nazwe.W wersji 5.1.1 wszystko dziala bez zarzutu a tu nie.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    To w takim razie masz nieodpowiedni uam. Wczoraj robilem kumplowi na 465-tce i hula az milo.