Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy Polsat - szukam sygnału...

07 Gru 2008 09:24 5498 4
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam taki oto problem. Mam dekoder cyfrowego polsatu Samsunga i po podłączeniu anteny ciągle mam informacje systemową "szukam sygnału". Ale gdy podejdę do tunera, wyciągnę antenę i włożę z powrotem, łapie od razu super sygnał. Niestety po wyłączeniu tunera i włączeniu jest to samo.... brak sygnału i zabawa od nowa. Końcówka antenowa jest dobrze zrobiona, bo gdy podpinam starego fergusona to bez kłopotu łapie sygnał bez konieczności zabawy tak jak z tym polszmatowym samsungiem.
  • Poziom 27  
    więc może być coś z głowicą tunera jeśli jest na gwarancji idź do punktu sprzedaży i go wymień
  • Poziom 16  
    Ja miałem podobną sytuację z kartą pci dvb i okazało się, że za bardzo grzała się, więc zainstalowałem coolera na niej i wszystko zmieniło na dobre.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    nie dodałem tylko że w drugim pokoju (mam rozdzielony sygnał z talerza na 2 gniazda) ten sam dekoder Samsunga śmiga jak złoto.... a kabel jest dobry, bo przecież ferdek łapał kanały bez problemu
  • Poziom 25  
    trb77 napisał:
    nie dodałem tylko że w drugim pokoju (mam rozdzielony sygnał z talerza na 2 gniazda) ten sam dekoder Samsunga śmiga jak złoto.... a kabel jest dobry, bo przecież ferdek łapał kanały bez problemu
    Co to oznacza ROZDZIELONY NA 2 GNIAZDA w jaki sposó?