Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sterownik 4x silnik krokowy DMX

michal0408 07 Dec 2008 11:57 5352 2
  • witam

to moj pierwszy projekt zamieszczony na elektrodzie i wciąż nad nim pracuje narazie uklad zmontowany i uruchomiony na czym co mozna nazwac plytka testowa plytka wlasciowa czeka na realizacje a wracajac do projektu
    sterownik współpracuje z 4 silnikami krokowymi sterowanymi sygnałem DMX jest to pierwsza wersja sterownika w przyszłosci mam zamiar dodac sterowanie dzwiekiem , efekt rainbow itd urzadzenie oparte o uP z rodziny ATmega aktulana wersja steruje silnikami unipolarnymi ale istenieje mozliwosc wspopracy z bibolarnymi sterownik podczas startu "zeruje" silniki tzn kreci nimi az ustawia sie w pozycji zero pozycja wykrywana jest za pomoca transoptora szczelinowego ktory podaje sygnal do sterownika

narazie dodaje filmik kiepska jakosc moze uda mi sie w najblizszym czasie nagrac co lepszego i kilka fotek wiecej na temat sterownika bedzie mozna niebawem zobaczyc na moje stronie

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=7sD0uelNihA[/youtube]

Sterownik 4x silnik krokowy DMX

Jeżeli projekt będzie dopracowany to znajdzie się podstawa aby umieścić go w dziale DIY.
    Na razie przenoszę.
    Proszę, także poprawić pisownię.
    /Faces/

Cool! Ranking DIY
    Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    michal0408
    Level 13  

www.synergii.webr.pl

DMX mikroporcesory i wiele wiecej..
    michal0408 wrote 114 posts with rating 6, helped 2 times. Been with us since 2003 year.
    adamsx
    Level 12  
    witam mógł byś da jakis schemat?? sterujesz tym przzez kompa czy sterownik dmx??
    kambal
    Level 12  
    mały odkop się zrobił, ale czy kolega dokończył ten odbiorniczek?? chciałbym zrobić coś podobnego i nie było by sensu męczyć się od początku jeśli Kolega miał by już gotowy wsad do procka