Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki tuner do Cyfrowy Polsat i Nka.

07 Gru 2008 17:50 5158 14
  • Poziom 14  
    Witam. Mam w domu 3 anteny satelitarne. Chata wyglada jak choinka. 2 anteny posiadaja telewizje N na odzielnych tunerach i jedna cyfrowy polsat. Ja i tak nie place abonamentu i chcialbym najtanszym sposobem miec w pokoju tez jakis tuner ktory by sciagal sygnal z jakiejs anteny nie instalując kolejnej czy to jest mozliwe? Wystarczy kupic twin i jakis tuner czy cos jeszcze ?
  • Spec od drukarek
    Wystarczy Twin i jakiś tuner wedle uznania czy to FTA czy jakiejś platformy.
  • Poziom 14  
    I jak zaloze ten twin to czy bede potrzebowal jakas karte do tego nowego tunera czy cos? Zastanawiam sie jaki kupic LINBOX 7819CRCI czy jakiegos fergusona 6900 albo 6600 co by bylo dobre w cenie ok 300zl zebym mogl wgrywac softa np z dysku usb?
  • Poziom 34  
    Wystarczy ci tylko jedna antena. Sprzedaj tą mniejszą a do większej dokup konwerter quad.
  • Poziom 14  
    To quad czy twin ? I jaki tuner?
  • Poziom 34  
    Ile jest tych dekoderów lub ile w sumie będzie ?
    Czy któreś z nich będzie miał funkcję recorder ?
  • Poziom 28  
    TWIN - dwa dekodery
    QUAD - cztery dekodery
    To jaki dekoder kupisz zależy od Ciebie, czy z wejściem na kartę lub moduł dostępu albo z jednym i z drugim.
  • Poziom 14  
    Dekoderow mam w domu 3. Dwa od nki i jeden ok polsatu. Na antenie od nki (oryginalnie jest jakas mala) chce umiescic ten twin. Z tego co rozumiem to kabel do mojego tunera pojdzie od nki i od satelity z tego twina tak? Czyli razem 2 ?
  • Poziom 34  
    Daj twina na ta większa antenę. Drugi kabel idzie do ciebie.
  • Poziom 14  
    Doominus napisał:
    Drugi kabel idzie do ciebie.
    Jaki drugi? Czy kabel od nki tez musi isc do mojego tunera? I czy nie będzie mi potrzebny również jakiś spliter ?
  • Poziom 28  
    Czy naprawdę masz problem ze zrozumieniem tego co się pisze?
    Z twina wychodzą dwa przewody do dekoderów, więc jeden z nich idzie do jednego dekodera drugi do drugiego czyli załóżmy że twojego.
  • Poziom 14  
    Widocznie mam problemy skoro sie pytam. Chodzi mi o to zebym u siebie mial kanaly z nki? Jak one beda chodzic skoro nie bede mial karty od N w swoim tunerze?
  • Poziom 28  
    Nie będą chodzić kanały z N. Wykup abonament.
    Uprzedzając twoje pytanie nie ma możliwości rozdzielenia cyfrowego polsatu ani N.
  • Poziom 14  
    O to mi wlasnie chodzilo czy jest jakis sposob by pociagnac kabel on Nki? Bo mam juz 3 abonamenty i po co mi czwarty....
  • Poziom 34  
    Nie.
    C+ daje możliwość podziału uprawnień.