Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV LCD z dopasowywaniem poziomu głośności

Mn1s1ek 08 Dec 2008 12:09 1056 4
    Mn1s1ek
    Level 10  
    Witam
    Jestem na etapie poszukiwania LCD (32-37 cali) i najważniejszą cechą dla mnie jest to aby ten TV miał funkcję automatycznego dopasowywania natężenia dźwięku. Nawet nie wiem jak to się fachowo nazywa ale chodzi o to aby podczas reklam, które standardowo puszczane są głośniej TV sam ściszał poziom głosu do stanu jak sprzed reklamy.
    Wiem, że są TV z taką funkcją tyle, że nie mogę ich namierzyć.

Czy ktoś ma taki TV i czy to faktycznie działa ??? No i prosiłbym o namiar na jakieś modele wyposażone w tą funkcję.

Reszta dla mnie jest mniej istotna bo mam sygnał analogowy z kablówki Multimedia więc czy FullHD czy HDReady to dla mnie drugorzędna kwestia.
    xmada
    Level 11  
    proponuje Sharpa 32'' HD ready, mam takowy (niestety nie pamiętam modelu) bardzo fajna sprawa z tym automatycznym poziomem głośności. Zawsze wkurzało mnie jak zdażyło mi sie przysnąc i budziła mnie reklama, teraz juz nie mam z tym problemu :D
    Mn1s1ek
    Level 10  
    Sprawdź w domu jaki to model bo tak po nazwie firmy to nie dojdę co to za sprzęt.
    No i jeszcze doszukałem się jak się ta funkcja nazywa: AVC.
    Mn1s1ek
    Level 10  
    Wielkie dzięki.
    Ale widzę, że to FullHD a ja mam tylko kablówkę z MultiMedia i nie zamierzam zmieniać. Dlatego też nie chciałbym przepłacać i kupować TV za 2000 zł skoro mógłbym kupić za np. 1500 zł (.
    Trochę czytałem o tej funkcji i widzę, że chyba tylko Sharpy ją mają. Albo w innych markach ta funkcja inaczej się nazywa...

Czy ktoś ma w innych TV taką funkcję ?