Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Color Laser Jet 2605 dtn - blada czerwień

08 Gru 2008 18:36 6886 8
  • Poziom 9  
    Mam drukarkę hp color laser jet 2605 dtn i nie moge uzyskać "pełnego" koloru czerwonego. Wydruk niebieski i żółty są idealne a czerwony jest blady, tak jakby wpadał w róż. Wymieniłem wkład Magenty i niestety nie ma żadnej poprawy. Dodam, że tonery są oryginalne. Może któryś z kolegów mógłby mi pomóc w tym temacie.
  • Poziom 27  
    Kolego temat wałkowany wielokrotnie,masz laserscanner do czyszczenia.
  • Poziom 10  
    Wada fabryczna tej serii HP. Po wyczyszczeniu modulu lasera bedzie dobrze, za kilka miesiecy nastepne czyszczenie
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Pewnie były pukane tonery aby nic nie zostało i laserek brudny.
  • Poziom 9  
    Dzięki koledzy za odpowiedź. A mógłby mi jeszcze ktoś napisać czy dużo jest przy tym rozbierania? Jak do tej pory nie miałem do czynienia z tym sprzętem, a wygląda ''groźnie". Czyściłem już lasery. ale w znacznie mniejszych i wydaje mi się prostszych drukarkach np. hp 1100. I czy są jakieś "haczyki" na które należy zwrócić szczególną uwagę? Czy poprostu tak jak się rozłoży tak poskładać. :|
  • Poziom 28  
    laser wyciągasz od tyłu maszyny :D
    odkręć płytę z tyłu i ukaże Ci się laser przykręcony czterema śrubkami.
    troszkę kręcenia będziesz miał.
    ukrytych niespodzianek nie powinieneś mieć.
    pamiętaj żeby wyczyścić nie tylko lustra wirujące ale wszystkie jakie się znajdują w tym module.powodzenia

pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Koledzy rozebrałem drukarkę wyczyściłem laser, po jej złożeniu chce wydrukować stronę testową. Drukarka zachowuje się normalnie daje gotowość ale jak próbuje drukować wyskakuje błąd "51-22 włącz i wyłącz" Orientuje się ktoś co to za błąd? Ma ktoś może serwisówke?
  • Poziom 19  
    Sprawdź czy powpinałeś wszystkie kable i taśmy
  • Poziom 9  
    Faktycznie. Chwila nieuwagi i taśma została niepodpięta. Wszystko na razie działa. Dziękuje za pomoc. Tutaj jest jakby ktoś potrzebował service manual:

Color LaserJet 1600
    Color LaserJet 2600
    Color LaserJet 2600N
    Color LaserJet 2605N
    Color LaserJet 2605DN
    Color LaserJet 2605DTN

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=6045996#6045996