Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GeForce 8400M GT. Szukam sterowników pod Windowsa XP SP3.

09 Dec 2008 00:30 4171 9
  • Level 9  
    Posiadam laptopa z ta kartą graficzną (PCI/VEN_100DE&DEV_0426&SUBSYS_902D104D&), mam zainstalowane NVIDIA 32bit ForceWare GeForce Go 156.55, lecz one nie są tak wydajne jak te co miałem pod Windows'em Vista... Prosiłbym o pomoc w znalezieniu sterowników pod Windowsa XP SP3

Dodano po 1 [minuty]:

aha , próbowałem zainstalować ForceWare GeForce Go 167.60 dla 32bit Visty, lecz one zupełnie nie chcą działać.
  • Level 9  
    wszystkie znalezione tam wersje są pod viste
  • Level 21  
    Jest pewien programik:
    nVidia Mobility Modder
    http://www.driverheaven.net/nvmodtool.php
    Musisz ściągnąć najnowsze sterowniki ze strony nvidia, rozpakować je i potraktować tym programem. Po tej operacji będą pasowały pod twoją kartę.
    Dokładny opis jak to zrobić masz na stronie którą podałem.
    Niestety co do tej karty, to nawet po zmianie sterowników nie wróżę ci zbyt wysokich osiągów.
    http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html
    Pozdrawiam.
  • Level 9  
    Zainstalowałem ten program, modyfikacja plików INF przeszła bez problemowo lecz przy instalowaniu sterowników wyskakuje komunikat "Instalator wykrył, że używany system operacyjny nie jest systemem Windows Vista[32-bit]..." . Przy próbie ręcznej instalacji sterownika też wyskakują błędy. Próbowałem z : 180.70 ;177.66; 178.24

Ps.Odnośnie osiągów. Trochę wstyd, aby na takiej karcie graficznej animacja w Heroes 3 zrywała animacja początkowa. Nie chce nawet myśleć co będzie z Wiedźminem (pod Vista chodził bez problemów).
  • Level 21  
    A ściągnąłeś sterowniki nvidia pod system xp???
  • Level 9  
    178.24 - tak, ale działał jeszcze gorzej niż ten co mam teraz zainstalowany(156.55)
  • Level 29  
    piotrjaworski wrote:
    wszystkie znalezione tam wersje są pod viste

Te z tego linka też? Link