Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie 2 tv do telewizji kablowej

mskojon 09 Dec 2008 12:02 2095 7
    mskojon
    Level 31  
    Mam kablówkę i założone gniazdo abonenckie firmy telmor. Chciałbym rozgałęzić telewizję na 2 a jeśli obraz będzie dobry to na 3 odbiorniki. Teraz mam podłączone 2 przez jakiś rozgałęziacz i sytuacja jest taka że na tv w duzym pokoju mam pasy na ekranie, a u siebie mam ok. Jak byl podlaczony tylko w duzym to bylo wszystko ok. Jeszcze jest trzeci telewizor u siostry i ten jest wpiety w gniazdo abonenckie do zlacza radiowego, odbiera srednio, jakby dalo sie to poprawic to tez by bylo dobrze ale nie jest to konieczne. Do siebie mam pociagniety sygnal kablem stalowym, ok 10m w jednym miejscu jest laczony beczka. Do duzego pokoju (tam gdzie zle odbiera) jest chyba miedziany i tez w jednym miejscu laczony beczka. Jaki rozdzielacz poleciacie?

Zgodnie z punktem 15 regulaminu, proszę poprawić post.
    Użyj przycisku Podłączenie 2 tv do telewizji kablowej przed wysłaniem postu.
    Nie kasować wpisu! /c2h5oh/
    jurex2
    Level 17  
    wizyta w najbliższym sklepie (nie markecie !!) elektronicznym powinna rozwiać Twoje wątpliwości, ew gooogle ale to już dla zaawansowanych
    mskojon
    Level 31  
    Pracuje w sklepie ze sprzetem sat. i tv naziemnej. Szukalem ale jedni polecaja telmora inni jeszcze cos innego, nie wiem czy mam kupic ten rozgaleziacz ze wzmacniaczem czy bez...

Michał1234567890
    Level 12  
    nic nie kombinując zerknij na allegro pełno tego typu rozgałęziaczy :)

sieci LAN, WIFI, konfiguracja połączeń zdalnych, sieci VPN służe pomocą michalolczak :)

Dodano po 1 [minuty]:

jurex2 wrote:
    przecież jest jakieś 2000000000 postów na ten temat albo google np.
    http://solidnydom.pl/cv_3168_10230,okabluj_swoj_dom_(2).htm
    - ale to tylko przykład
    o albo tu
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic582885.html

przykład jurex2 powinien rozwiać twoje wątpliwości
    pozdr

sieci LAN, WIFI, konfiguracja połączeń zdalnych, sieci VPN służe pomocą michalolczak :)
    kondensator
    Level 36  
    Jak chcesz zrobić jak najgorzej byle szybko i tanio - to dalej nie czytaj.
    Jak chcesz zrobić dobrze - wpisz w wyszukiwarkę Elektrody (czasem działa...) "podzbiorcza". Naprawdę nie ma powodu powtarzać wszystkiego n- ty raz.
    mskojon
    Level 31  
    ok poszukam ;] domyslam sie ze temat byl juz walkowany setki razy, ale sam odpowiadam na tego typu posty wiec... zapytalem ;]

mskojon
    Level 31  
    Widac moderatorzy nie maja co robic, skoro czepiaja sie za Polskie znaki diakrytyczne. Wrzuc ten temat do kosza

Moderated By c2h5oh:

Regulamin, punkt 4, 6 i 15.
    Następnym razem otrzymasz OSTRZEŻENIE. Radzę przemyśleć swoje postępowanie i jeszcze raz zapoznać się z regulaminem.
    Temat zostaje na miejscu, jako pamiątka dla potomnych.