Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon PowerShot A630 - nie działa wyświetlacz.

Matius_guitar 09 Dec 2008 16:30 4174 8
    Matius_guitar
    Level 11  
    Witam,
    posiadam aparat Canon PowerShot A630 i taki problem:
    nie wiem dlaczego, ale jak włączam aparat to w ogóle nic mi nie wyświetla na wyświetlaczu!!! Nie wiem w ogóle o co chodzi...zdjęcia robi normalnie, bo potem są na karcie, ale za nic nie mogę ich zobaczyć na wyświetlaczu. Wygląda na to, że chodzi normalnie, ale za nic nie ma obrazu na wyświetlaczu. O co tu może chodzić??? Z góry dziękuję za pomoc.
    gabik001
    Level 37  
    A poszukaj przycisku do wylaczania LCD podczas robienia zdjec (taka funkcja oszczednosciowa). Menu wyswietla normalnie?
    Matius_guitar
    Level 11  
    No właśnie problem w tym, że i menu nie wyświetla...dlatego to jest takie dziwne...i nie mam pojęcia co z tym zrobić.
    gajmix
    Level 32  
    Podświetlenie LCD działa? Jeśli działa, to ekran świeci na szaro czy na biało?
    Matius_guitar
    Level 11  
    No właśnie nie działa...w ogóle nic nie wyświetla bez względu na to czy robię zdjęcia, czy je tylko oglądam.
    Może wyświetlacz coś trafiło po prostu?
    Chociaż to trochę dziwne, żeby tak na drugi dzień nagle wyświetlacz przestał działać.
    Roxi090
    Level 2  
    Zarelkamować i nie widzę problemu. :)
    Dar_bob
    Level 14  
    gajmix wrote:
    Podświetlenie LCD działa? Jeśli działa, to ekran świeci na szaro czy na biało?

Mam ten sam problem i u mnie swieci na biało.
    jest szansa aby go naprawic czy kupowac drugi?
    telwisalfa
    Level 21  
    Witam
    Prawdopodobną przyczyną tych objawów może być uszkodzenie połączenia wyświetlacza z resztą elektroniki aparatu. (uszkodzony pasek kabel)
    Bez serwisu chyba nie da rady.
    Pozdrawiam.
    rozo
    Level 11  
    Ja mam A610 i tez mi przestal wyswietlacz dzialac, okazalo sie, ze przez obracanie wyswietlacza zerwal sie jeden z kabelkow.