Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zlece wykonanie elektroniki do Pracy dyplomowej.....

pinokio734 10 Gru 2008 14:55 962 2
    pinokio734
    Poziom 11  
    Witam
    Przepraszam jeśli załączyłem post nie do tego działu, ale uważam ze ten bedzie najoodpowiedniejszy. Szukam kogoś kto wykona dla mnei elektronike do mojej pracy dyplomowej której tematem jest "Model laboratoryjny służacy do pozycjoinowania X,Y". Podstawowe założenia to sterownie za pomocą sterownika simens S7 i napęd na silnikach DC. Całkowity brak czasu uniemożliwia mi wykonanie elektroniki we własnym zakresie . Służe swoją pomocą i wiedzą . Reszta info na maila pinokio734(malpa)wp.pl

P.S Posiadam juz część mechaniczną.

Pozdrawiam
    Balu
    Poziom 38  
    Chcesz jaką elektronikę?
    Chcesz to w s7 wsadzić, to co Ci do szczęścia potrzeba jeszcze?
    pinokio734
    Poziom 11  
    Sterowanie ma być realizowane za pomocą sterownika. Chodzi mi o wykonanie elektroniki która zrealizuje resztę tzn. zasilanie silników, układ inercyjny, układ logiczny do sterowania manualnego itp. Wiadomo ze oprócz sterownika potrzebne są układy wykonawcze i właśnie o nie mi chodzi. Jak ktoś jest zainteresowany mogę wysłać bardzo ogólnikowy schemat poglądowy. Zagadnienie podstawowe to Pozycjonowanie , ktoś kto sie orientuje w temacie bez problemu będzie wiedział o co mi chodzi!!!

Proszę o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane, regulamin pkt 15.
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    Proszę to poprawić.
    [_P_]