Czy każda satelitka i bas mają wbudowane własne wzmacniacze czy wszystko jest w amplitunerze z DVD ablo subwooferze?? Bo jeśli tak to nie wiem jak ty to Sobie wyobrażasz?? musiałbyś dla każdej kolumienki mieć dodatkowo końcówkę mocy.
A co do takiej technologii to jest coś takiego np. Logitech i Creative ma serię bezprzewodowych satelitek. Ale nie wiem na jakich to częstotliwościach
Aż takim laikiem nie jestem. Nie interesują mnie bezprzewodowe satelitki, chodzi mi o przekazanie sygnału na dwie tylne kolumny, rozwiązanie takie zastosował np. Samsung - przekaźnik SWA 3000 (http://www.nokaut.pl/kina-domowe/przekaznik-samsung-swa-3000.html) można go jednak zastosować tylko do wybranych modeli kina domowego Samsunga.
szczerze mówiąc to nie wiem czemu to urządzenie samsunga miało by sie ograniczać tylko do wybranych modeli?? chyba, że akurat w tych konkretnych modelach satelitek są odbiorniki dedykowane do tego. bo jeśli to oddzielne moduły to nie powinno być różnicy.