Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus X57V sterowniki pod XP

10 Gru 2008 18:38 19560 23
  • Poziom 9  
    Witam posiadam wszystkie sterowniki oprocz jednego. Modem device on high Audio Bus nie moge go nigdzie znalezc. Prosze o pomoc jakby ktos go posiadal z gory goraco dziekuje. Ponizej zamieszczam
    Prt Sc ekranu z Everest. Pozdrawiam :)
    [/b]
  • Poziom 9  
    Probowalem waszych porad i lipa dalej nie moge sobie poradzic z tym problemem :(( dzieki za wysilek
  • Poziom 9  
    Witam dziekuje bardzo za pomoc modem juz zainstalowany :) pozostal mi tylko jeden sterownik pisze nieznane urzadzenie nie wiem za bardzo do czego ono ID sprzetu to ACPI\ITE8708 Urzadzenie PnP ITE CIR Infrared Receiver za pomoc w odnalezieniu sterownika bylbym bardzo wdzieczny :) Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Jest to port podczerwieni, wrzucę kilka sterowników bo nie mam pewności który zadziała. Nie używaj aplikacji setup tylko instaluj "ręcznie" poprzez menadżer urządzeń > aktualizuj sterownik (najpierw pamiętaj aby rozpakować daną paczkę)

http://dellstudio.jeroenzelle.nl/ITE%20IT8512%20CIR%20Receiver%20Driver/R181761.exe

http://rs360gc2.rapidshare.com/files/87760663/2672027/ITECIR.zip

http://rapidshare.com/files/150751364/INFRARED.7z.html

http://rapidshare.com/files/150750575/IR_Receiver_ITE_5.046_XP_VISTA.exe.html
  • Poziom 9  
    Hejka jest juz lepiej dzieki wielkie za stery sciaglem wszytkie i instaluje mi ten port tylko ze przy urzadzeniu pojawia sie ! podejrzewam ze jest jakis nowszy sterownik, ale i tak juz jest o niebo lepiej dolaczam Prt Sc jak to wyglada:) dzieki stary za pomoc.
  • Poziom 1  
    Witam! Również jestem posiadaczem tego laptopa. Zainstalowałem XP lecz mam problem ze znalezieniem sterowników. Bardzo proszę o podanie linków lub wysłanie sterów na pocztę
  • Poziom 1  
    dyjo80 a mógłbyś podrzucić linki skąd brałeś sterowniki do tego laptopa, mam troche z nim problemów...
  • Poziom 18  
    masz linki powyżej jak na nie wejdziesz to odnajdziesz bez problemu
  • Poziom 24  
    Witam. Mam problem z w/w laptopem, tzn. zainstalowałem Windows XP, oraz wszystkie sterowniki. Wszystko działa pięknie, tyle że w żaden sposób nie mogę zainstalować podczerwieni. Za każdym razem pojawia się błąd podczas instalacji urządzenia, oraz wykrzyknik przy urządzeniu w systemie. Podczerwień według producenta jest na układzie firmy ITE. Proszę o jakiekolwiek, konstruktywne wskazówki.
  • Poziom 14  
    witam udalo mi sie rozwiazac problem z bledem na infrared 39 oto jak to zrobilem jest to troche dziwne ale bledu juz nie mam:

sciagnac http://www.acerpanam.com/synapse/data/7117/documents/AS5920_5920G_CIR_v7.1.64.1010.zip
    rozpakowac
    - wchodzimy do menadzer urzadzen wymbieramy itecir infrared controler
    - wybieramy zaawansowana instalacje
    - zaznaczamy nie wyszukuj wybiore sterownik do zainstalowania
    - wybieramy sterownik ktory sciagnelismy (winbondhidcir)
    - teraz kreatora zada kilka pytan caly czas odpowiadamy mimo to kontynuuj i ze ten sterownik nie jest do tego urzadzenia ale my mimo to go instalujemy!
    - po zainstalowaniu pojawi sie blad kod 10 nie mozna uruchomic tego urzadzenia (nie przejmujcie sie tym)
    - nastepnie sciagamy sterownik juz itecir (ja zainstalowalem wersje 5.0.3.2 (juz bez bledu))

jak ktos ma rozsadne wytlumaczenie na to rozwiazanie to piscie (ja go nie mam)

Pozdrawiam i zycze powodzenia.
    jesli ten tutorial komus pomogl klikajcie na zgłoś do moderatora +5pkt
  • Poziom 2  
    witam moze mi ktos podac linki albo jakos wyslac sterowniki do asusa x57v moja poczta kosiniaczek14(malpa)wp.pl z gory thx :)
  • Poziom 10  
    Witam mam małe pytanie czy po zainstalowaniu win xp działa wam multimedialny touchpad?? jeśli tak to możecie dać linka do sterownika.
  • Poziom 10  
    firlo napisał:
    Witam mam małe pytanie czy po zainstalowaniu win xp działa wam multimedialny touchpad?? jeśli tak to możecie dać linka do sterownika.

tak działa xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Moderowany przez jankolo:

Pomocy udzielamy na forum a nie poza nim

• Poziom 2  
    witam
    Mam problem ze sterownikami do ati 3650 do ausa x56vseries, mam xp sp3, oczywiscie ze strony oficjalnej próbowałem je odpalać próbowałem też starszych ale nic, dalej komunikat ze nie ten windows lub hardware, stoje w momencie kiedy kreator "ustawia punkt odniesienia przywrcania systemu" itd a pózniej pyta się o płytkę "ati technology video" coś tam i chyba szuka pliku atikmdag.sys bardzo proszę o pomoc
  • Poziom 2  
    firlo napisał:

mi również nie działa ta opcja na xp i też nie bardzo wiem, jak poradzić sobie z tym
  • Poziom 1  
    Witam. Mój problem z tym laptopem polega na tym, że zainstalowałam sterowniki i wszystko chodziło dobrze ale od pewnego czasu zaraz po włączeniu laptopa obraz na monitorze robi się bardzo ciemny tak że prawie nic nie widać, czasami też ciemnieje i jaśnieje na przemian:( Czy ktoś z Was wie jak rozwiązaćten problem??
  • Poziom 11  
    Jesli szukacie sterowników do Asusa to polecam www.asustreiber.de

Dodano po 4 [minuty]:

NANCY3009 jesli chcesz zainstalowac ten multimedialny touchpad, najpierw zainstaluj sterowniki z xp (ja je mialem z www.asustreiber.de) nastepnie włóż plyte ze sterownikami od visty i zainstaluj obydwa sterowniki. Restart i bedzie dzialac.( w przypadku sterownikow visty nie uzywaj "setup" tylko uruchom plik dodawania sprzetu.)