Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu instalacji elektryczne do Peugeota 405 1,9d

10 Gru 2008 19:04 5001 7
  • Poziom 16  
    Witam .
    szukam schematu instalacji elektrycznej i układu wtryskowego do peugeota 405 1,9d 1993r 70KM bez turbo ..wyjmowałem skrzynie biegów pozaznaczałem sobie kości gdzie jak była , po włożeniu skrzyni i podpięciu wszystkiego w te same miejsce kabel się pali, po dojściu do przyczyny i naprawienia ,na dodatek nie odpala .Nie działa moduł podgrzewania świec to przez kośc która jest podłączana do tego modułu szedło zwarcie wprost do masy. moduł ten nie podgrzewa świec i sądze że dla tego skubaniec nie odpala.Może jakieś podpowiedzi mile widziane.
  • Poziom 28  
    pisząc o module masz na myśli przekażnik świec żarowych Jeżeli tak to przecież tam nie można inaczej włożyć wtyki.Chyba że zamieszałeś coś z przewodami przykręcanymi do tego przekażnika .
  • Poziom 16  
    nie .stały plus idzie do 1 pinu tej wtyczki i od tego pinu odchodzi ten plus na czujnik klocków zaskoczyło mnie to,bo masa powinna tam zapieprzać a nie plus .jak sie klocki zjadą to zwarcie bedzie sie robić i instalacja będzie się palić ,dla tego wyciąłem kabelki od czujników klocków i zaizolowałem ,to przez te kable palił sie ten przewód który połączony jest z pinem 1 modułu świec żarowych.nie wiem co dalej robić zawór paliwa w pompie się otwiera ,więc to raczej przez ten modół nie chce zapalić.???????
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    I na dodatek jeszcze obrotomierz wariuje, masz może schemat podłączenia tego obrotomierza i jakie napięcie zasilania powinnien otrzymywać ten czujnik,a sygnał z czujnika idzie bezpośrednio do obrotomierza czy przez skrzynkę.
  • Poziom 28  
    Impulsy na obrotomierz idą z alternatora chyba bezpośrednio,nie jestem pewien.