Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z wygladem XP

11 Gru 2008 03:34 13002 9
  • Poziom 20  
    Witam!

Mam problem taki iz nie widac tekstu w "moj komuter" "starcie" "pasku startu" oraz nie ma pulpitu (czarna tapeta) widac tylko same ikony (na pulpicie jest teks pod ikonami). Probowalem przeinstalowac wiodowsa (bez formatu) ale niestety nic to nie pomoglo dalej bez zmian :(

Problem z wygladem XP

Prosze o pomoc :(

Pozdrawiam!
  • Poziom 34  
    Miałem tez kiedyś taki ładny pulpit, zainstalowałem Astona, po jakimś czasie odinstalowałem i wrócił stary pulpit ale były z nim problemy i przeinstalowałem windowsa.
  • Poziom 11  
    Spróbuj wywołać przywracanie systemu albo podczas startu wciśnij F8 i uruchom ostatnią dobrą konfigurację.
  • Poziom 20  
    Przywracanie systemu oraz F8 (uruchom ostatnią dobra konfiguracje) nic siestety nie dalo dalej jest tak samo :(
  • Admin grupy komputery
    A jak wygląda w trybie awaryjnym ?
    Czy zmiana theme nie pomaga ?
  • Poziom 20  
    w trybie awaryjnym jest to samo co po urochumieniu normalnie windowsa a co do theme to zmienia tylko menu start, pasek zadan i pulpit (lacznie z ikonami i tekstem) ale niestety po wejsci u jakis folder widac tylko ikony i tyle reszta to czarne pole. Chyba bede musial zrobic formata windowsa bo nic z tego nie bedzie :(
  • Admin grupy komputery
    Może zanim coś zaczniesz formatować to , przeskanuj komputer programem ComboFix .
  • Poziom 20  
    A czy nie masz komunikatu, że mogłeś paść ofiarą piractwa komputerowego?
  • Poziom 20  
    Ale wlasnie oto chodiz ze nie moglem nic zrobic (nawet przeskanowac kompa ComboFix) bo nic nie wicac. Wyskakowywalo tylko obramka instalki i tyle i ze wszystkim tak bylo co instalowalem. Zero tekst.

Nic nie maialem napisale o piractwie a nawet jak by bylo to i tak nie wiedzialem tego bo wogole tekstu nie bylo w zadnych oknach folderach itd.

Przeinstalowalem windowsa (z formatem) i teraz jest dobrze :)

SP. nie moglo byc inaczej po formacie hehe :)

Pozdrawiam!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ronnie89, nie powiedziałeś nam prawdy. Ale jeżeli nasze podejrzenia są słuszne to jeszcze raz założysz taki sam temat.
    Temat zamykam