Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telekodowanie proxia skad pin cod?

petdog 29 Lis 2011 16:50 26916 38
    bartek_j
    Poziom 35  
    georgesgr: na pewno nikt ci wiedzy o samochodach a zwłaszcza PSA nie odmawia, sam z niej nie jeden raz korzystałem ;)

Jak będę miał pod ręką jakiegoś Citroena to zrobię skrinszota.
    Generalnie to jakieś tam numerki "z neta" wpisywałem i czasem działało a czasem nie. Dlatego mi zależy na podsumowaniu i wiedzy "jak jest na pewno" ;)

W Peugeotach nigdy nie widziałem tego.
    colin555
    Poziom 27  
    no rowniez jak trafi sie gosc co zechce usunac sobie alarm to wrzuce screena
    gumis254
    Poziom 10  
    Witam żeby rozwiac wszystkie wątpliwosci skąd wziąść pin kod.więc zamieszczam opis.
    cztero- literowo -cyfrowy kod dla BSI tj. ten drugi do przeprogramowania BSI jest widoczny po odczycie UPd78. zaraz po numerze VIN..niestety niektorzy z serwisantow za te informacje żądaja po 120zł.ja zaplacilem ale urkuce ten proceder.
    Niestety zeby to odczytac potrzebny jest NEC Programmer..koszt ok.30zł.
    gumis254
    Poziom 10  
    colin555 napisał:
    nie o tym kodzie mowa kolego

kolego ja widze wątek o drugim PIN kodzie do zmiany ustawien w bsi..
    Opcje klijenta zmienisz -kodem 03114
    opcje funkcji nowych wpisanych w BSI. tylko po podaniu tego kodu PIN co podalem jako opis.- bynajmiej jest tak w XSARA PICASSO.
    colin555
    Poziom 27  
    też nam się wydawało, ze ten
    a w pugu?

hrabiap napisał:
    w pugach zaden z podanych nie dziala. jakis inne pomysly!?

hrabiap napisał:
    kod 03114 ten dziala w cytrynach pod lexia ale w ppo tez jest potrzebny do niektorych funkcji... i niestety d.... to nie ten nr. jakis inne pomysly? :-)
    gumis254
    Poziom 10  
    colin555 napisał:
    też nam się wydawało, ze ten
    a w pugu?

hrabiap napisał:
    w pugach zaden z podanych nie dziala. jakis inne pomysly!?

hrabiap napisał:
    kod 03114 ten dziala w cytrynach pod lexia ale w ppo tez jest potrzebny do niektorych funkcji... i niestety d.... to nie ten nr. jakis inne pomysly? :-)

Fakt nie doczytałem tego postu ,ale wydaje mi sie ze podobny odczyt mozna zrobic z BSI Peugota..Zasada ta sama konstrukcja jak cep prosta nie mam takiego wsadu do analizy z Peugota..wiec tu nie bede juz zabieral glosu..
    micrus_poznan
    Poziom 14  
    Przepraszam za odgrzewanie ale Peugeot Planet analogicznie ale kod 01134 może komuś się przyda :)
    rednask
    Poziom 13  
    Jest rok 2017 a ja dalej borykam się ze zmianą świateł i brakiem kodu 5 cyfrowego by zaprogramować sobie światła do jady dziennej by załączały mi się w automacie po odpaleniu - temat gdzieś został wyjaśniony oprócz pisania do PSA czy tylko w programie trzeba szukać bo gdzieś się wyświetla .
    Konkretna odpowiedz poproszę - Citroen c5 2003r