Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problemy z obrotami na zimnym silniku-laguna 2.0

11 Dec 2008 19:52 2004 10
  • Level 12  
    witam. problemem sa u mnie obroty, ktore przy zimnym silniku spadaja i auto gasnie. a potem trudno go odpalic-moim zdaniem jest zalane. w aucie ustawiłem zawory. zmieniłem kable, swiece, krokowca , sonde lambda. na komputerze nie pokazało błedu. czy czujnik temperatury dla kompa moze mnie oszukiwac i pokazywac zła temperatura a co za tym idzie komputer w aucie nie daje bogatszej mieszanki na ssaniu i auto sie zalewa, jesli zle cos napisałe to mnie poprawcie. prosze o podpowiedzi. bede wdzieczny
  • Level 42  
    Nie zajmujemy się na tym forum snopowiązałkami, bo z twojego opisu jasno to wynika
  • Level 10  
    kolega pewnie pisze jednak o aucie tylko zapomniał napisac o jakim ;-) Dajmy szanse.Równie dobrze możesz miec zatkany filtr paliwa.Byc może niepotrzebnie wymieniałes wszystko.Bez wiedzy jaki to pojazd i silnik trudno pomóc
  • Level 12  
    laguna 95r, 2.0 8 zaw.
  • Level 11  
    Powodem może być również uszkodzony czujnik położenia przepustnicy miałem podobny problem w Citroenie.
  • Level 20  
    I zatkany katalizator.
  • Level 12  
    kata niemam tylko pseudo zamiennki - strumienice:D
  • Level 42  
    A napiszesz jak ustawiłes zawory?
  • Level 12  
    w momencie dgy nadszedł czas na rozrząd, kolega mechanik powiedział, ze zawory trzeba robic bo szklanki sa podparte. poprostu szczelinomierz nie wchodził miedzy wałek a szklanke
  • Level 42  
    Moim zdaniem masz kłopoty z zawieszaniem się zaworów w prowadnicach (czy jak ci auto zgaśnie to kreci i nie odpala i jakby było bez kompresji?)
    Na jakim oleju jeździsz?
  • Level 12  
    zalany mam elf 15w/40 mineralke.

generalnie to auto mam 2 tygodnie, wszystko co mogłem(oprócz wymiany silnika) juz chyba zrobiłem i dalej lipa.