Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POSZUKUJĘ: Poradnik początkującego serwisanta telefonów GSM

11 Gru 2008 22:36 1844 5
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich.

Otóż poszukuję takiego poradnika jak w tytule. Chodzi mi o Poradnik w którym znajdowały by się min. zdjęcia kilku bardziej powszechnych telefonów wraz z opisem elementów i funkcji za jakie one odpowiadają. Ostatnio na elektrodzie znalazłem poradnik, ale szczerze mówiąc jest on opisany zbyt ogólnie i nie ma wielu porad dla różnych telefonów a tylko do nokii a i nie wiele ich. Oczywiście jest on przydatny, ale na konkretne telefony. Chciałbym taki poradnik który dzieliłby się na działy typu "NOKIA" "SAGEM" " SIEMENS" itp. itd. gdzie w każdym dziale byłyby zdjęcia kilku modeli z wyróżnionymi elementami jak już wyżej napisałem, ze znanymi usterkami oraz opis sposobów dzięki którym dałoby radę to naprawić.
    Chyba wiecie o co mi chodzi :)

Czy wie ktoś czy jest taka książka/PDF/program który spełniałby w.w. wymagania ? Ew. zna ktoś coś przybliżonego do tego ?
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Raczej nie ma czegoś takiego.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Mase informacji znajdziesz na forum a dopiero robiąc telefony zdobędziesz wiedze sama teoria nic nie pomoże.
  • Poziom 10  
    ehhh... no nic, dzięki, ale w razie jak by się ktoś natknął na takie coś to byłbym wdzięczny za informacje :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Opis sposobu znajdziesz w serwisowce ona zawsze prawde powie
  • Poziom 20  
    Nie wierz w SUPER SWIETNE poradniki z allegro... to szmira.Mnie kiedys powiedzial den serwisant ze do kiedy nie spedze nocki nad plyta telefonu, z miernikiem w rece i serwisówka na stole tak nie naucze sie naprawiac telefonow... to jest najlepsza rada :)