Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Texa PolandTexa Poland
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

fiat palio 1.2 8v instalacja BRC auto traci moc na LPG

11 Dec 2008 23:13 3032 4
  • Level 2  
    Mam palio z LPG BRC centralka JUNIOR wymieniłem już drugą sondę bo tak zalecali mi "gaziarze" a on po przejechaniu kilkunastu km. nie jedzie na gazie potem jedzie i znów nie.....nie mam siły już do tego serwisu doradżcie coś
  • Texa PolandTexa Poland
  • Level 17  
    Na paliwie jest OK? Jeżeli tak to kopnij gaziarza w ..... wiesz gdzie.
    Podjedź do innego zakładu montażu instalacji gazowych niech sprawdzą co tamten napaprał.
    Napisz jeszcze od kiedy tak się dzieje czy autko śmiagało na tym gazie? Czy po zamontowaniu nowej instalacji takie cuda się dzieją.
    Pozdrawiam
  • Texa PolandTexa Poland
  • Level 11  
    Aby upewnić się czy to wina sondy ,że auto na gazie raz słabnie a raz jedzie trzeba na jakiś czas zamontować śrubę zamiast silnika krokowego. Oczywiście trzeba ustawić ją na analizę spalin i pośmigać tak autem z tydień. Jeśli problemy nie występują to faktycznie problemy te może powodować sonda lambda . Nie zawsze problemy z lambdą oznaczają jej uszkodzenie ale nie wielu ludzi o tym wie . Czasem pomaga głupi kabelek wystarczy rzekroju 1,5 puszczony między (-) akumlatora ,a metalowy element silnika. Polecam ci zacząć pruby od tej masy do silnika. Nie wykluczam też i sondy choć rzdko się to zdarza to miałem taki przypadek . Klient przynosił mi swoje sondy ze sklepu 2 szt i obie padły , dopiero po wymianie na sondę np ntk problem ustał.
  • Level 17  
    Prawdopodobnie masz uszkodzony sliniczek krokowy najwyrazniej sie zacina niech go sprawdza kolega tu slusznie zauwazył
  • Level 28  
    w tym aucie musi byc przedewszystkim odpowiednio ustawiona emulacja sondy