Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SGH-J700 niewykrywa słuchawki bluetooth

12 Gru 2008 22:23 3964 2
  • Poziom 11  
    Proszę o pomoc, mianowicie posiadam Samsung J700 i zakupiłem do niego słuchawkę bluetooth firmy Motorola H300 z tej aukcji http://www.allegro.pl/item491521854_h300_sluchawka_bluetooth_motorola_nokia_samsung.html
    gdzie wyraźnie jest napisane że słuchawka współpracuje z telefonem J700. Jednak mój telefon nie może wykryć nowego urządzenia proszę o pomoc każdego kto sie spotkał z tym problemem lub kto wie co jest grane . :cry:
  • Poziom 23  
    Poczytaj dokładnie instrukcję słuchawki i włącz ją w tryb umożliwiający odszukanie jej przez inne urządzenia. Po takim parowaniu dopiero będzie działać z danym telefonem. Zwyczajowy kod jak już będziesz parował to 0000 (4 zera) do wpsania w twoim telefonie.
  • Poziom 11  
    Dla osób którzy zakupią swoją pierwszą słuchawkę Bluetooth i będą miały ten sam problem który ja opisałem wyżej informuję iż słuchawka żeby się połączyła z telefonem trzeba ją przytrzymać około 15-20 sekund i telefon ją sam wykryje po uprzednim włączeniu Bluetootha w telefonie, sprawa błaha ale ja jako nie bardzo doświadczony w sprawach GSM miałem nie lada problem aby skumać o co chodzi. Temat uważam za zamknięty