Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką frytkownicę kupić?

13 Gru 2008 14:18 14215 7
  • Poziom 10  
    Witam

Zastanawia mnie jaką frytkownicę kupić? Wiem, że DeLonghi się sprawdza. Jednorazowo smażyła 2 partie dla 3-7 osób. Co ważne i fajne, miała obrotowy koszyk, dzięki czemu każda frytka była usmażona.

Obecnie nie spotkałem się z obrotowymi koszykami, a przy systemie zanurzania, frytki wystające nad taflę tłuszczy są niedosmażone.

Czy ktoś może coś równie godnego polecić?
  • Specjalista AGD
    Najlepsza DeLonghi, ewentualnie Philips cos wypuscil podobnego, no ale poco szukac czegos niesprawdzonego?
  • Poziom 32  
    Polecam swoją frytkownicę Tefala. Cechą charakterystyczną jest to, że wszystko za wyjątkiem denka z elektryką można włożyć do zmywarki. Głowny korpus z teflonowym pojemnikiem i grzałką również jest odejmowany. Wiadomo jak bardzo tłusta może być po użyciu. Obecnie w sklepach prawie się nie spotyka tego typu urządzeń.
  • Poziom 13  
    Ja też mam bardzo dobre doświadczenia z Tefalem. Chociaż nie ma obrotpwych koszykow, to radzi sobie bardzo dobrze. I jeszcze nie zdarzyło mi się wyjąć z mojej frytkownicy surowych kawałkow ziemniaka. Używam Tefal Prissima FF 1006. Pozdrawiam świątecznie ;)
  • Poziom 10  
    Raczej będę polował na DeLonghi F 895 lub DeLonghi F 18233. Niestety muszę uzbierać na którąś :). Obrotowy i pochylony koszyk wydaje się być dobrym pomysłem. Potrzeba mniej oleju, a frytki są dobrze wysmażone. To coś na wzór samochodu z napędem hybrydowym - drogi, ale gdy już się go ma to można zacząć oszczędzać ;)
  • Poziom 9  
    Polecam Philips posiadam właśnie ją i jest bardzo dobra i wytrzymała i nie tylko frytkownica ;)
  • Poziom 1  
    Jak użytkownicy frytkownic? - po dłuższym czasie korzystania ze sprzętu.

Dodano po 1 [minuty]:

Ma ktoś DeLonghi? Jak się sprawuje?
  • Poziom 28  
    Cytat:

Jak użytkownicy frytkownic? - po dłuższym czasie korzystania ze sprzętu.
    Ma ktoś DeLonghi? Jak się sprawuje?

Pewnie rosną w oczach :)
    A jeśli chodzi o DeLongi to zrobie małe odbiegnięcie od tematu i powiem, że kiedyś kupiłem grzejnik olejowy tej firmy - niestety po kilku użyciach coś się rozszczelniło i olej wyciekł. Więc może ten olej się do smażenia frytek nada?