Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

JVC KD-G341 jak podłączyć

13 Dec 2008 21:07 2996 2
  • Level 2  
    Witam!!!
    Mam problem z tym radiem, poniekąt na własne życzenie, bo przed podłączeniem go do kostki ISO zamontowanej w moim aucie nie sprawdziłem czy kable wyprowadzone w mojej kostce zgadzają się z tymi co w kostce dołączonej przez producenta. otóż okazało się że owszem czarny czerwony i żółty zgadzały się w obu kostkach, lecz w tej mojej w aucie był jeszcze jeden kabel pomarańczowy na którym było stałe napięcie 12v i w związku z tym gdy je podłączyłem to zaczęło się bardzo nagrzewać i w efekcie trochę zaśmierdziało. ja je odłączyłem z kostki i sprubowałem bezpośrednio pod akumulator ale już tylko słychac z niego dzwięk jak gdyby cały czas wysuwało płytę . czy ktos może mi powiedzieć co tam się mogło stać i jakie mogą być koszty ewentualnej naprawy?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

wiesz dzięki za pozytywne słowo ale wydaje mi się że jednak coś się stało bo brat ma takie samo i jego podłaczyłem pod akumulator i chodzi a moje nie więc jestem pewien że coś jest nie tak ale z ciekawosci przełożyłem mój panel do jego radia żeby się upewnic czy się doszczętnie nie skopciło i mój panel w jego radiu działa

jeżeli ktoś wie co mogło się tam stać to proszę o poradę powiem że przycisk od włączania radia świeci się gdy jest podłączone
  • Level 29  
    Daj zdjęcie gniazd w radiu i tej kostki co podpinałeś, na którym pinie masz ten pomarańczowy kabel z +12V? Pewnie 12V poszło na pin wyciszania radia z telefonu lub pin wyjścia sterującego.
  • Level 24  
    A odlaczales ten przewod pomaranczowy?