Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra Plus, Multiswitch, nie odbiera sygnału HBO i TVN

zico232 14 Gru 2008 17:28 2851 0
    zico232
    Poziom 1  
    Witam. Mam bardzo skomplikowany i zawiły problem. Moja wiedza na ten temat jest kiepska więc z góry przepraszam...

Posiadam ten oto multiswitch:
    http://i37.tinypic.com/2qdpvth.jpg
    Wchodzą 4 kable astry, 4 hot birda i naziemna, a wychodzą 4 kable do czterech telewizorów. Pod dwoma telewizorami nie ma dekoderów, jest zwykły sygnał naziemny, pod jednym jest Cyfrowy Polsat - wszystko chodzi bez problemu, a pod ostatni właśnie zakupiłem Cyfrę+.

Sprawa wygląda tak: przed zrobieniem tego zdjęcia w wejściu 6 był jeszcze jeden kabel. Wszystko (naziemna i Cyfrowy Polsat ) działało. Na Cyfrze jednak miałem TVNy, HBO, HBO 2, HBO Comedy, ale nie miałem pakietu TVP, Canalu Plus, Canalu Plus film i Canalu plus sport. Był natomiast Canal Plus Sport 2...

Po odłączeniu kabla nr 6 oraz po dołączeniu bezpośrednio do Cyfry+ mam Canały Plus (sport, film i zwykły), Telewizje Polskie, oraz m.in. TVN Lingua, TV Puls. NIe ma za to oferty HBO i TVNu czy wcześniej wspomnianego C+ Sport 2.

Próbowałem już do wejścia nr 5 podłączyć kabel nr 6 i wtedy miałem TVP i Canały Plus, ale przy 6 różnych (wszystkich) kombinacjach kabli 5, 7, 8 nie było TVNu i HBO na żadnej kombinacji, pojawił się też wtedy problem z Cyfrowym Polsatem bo nie wszystkie kanały działały.

Jak podłączyć wszystko, żeby i Cyfra Plus i Cyfrowy Polsat odbierały wszystkie kanały z moich pakietów?

Byłbym wdzięczny za rozmowę na GG : 3223289
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się