Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Candy Holiday 80. Woda wylewa się z szuflady

Mazoku 14 Dec 2008 22:59 5364 4
    Mazoku
    Level 1  
    Mam spory problem z pralką... Podczas prania a dokładniej na etapie płukania (tak myślę), kiedy pralka pobiera wodę, przecieka mi szuflada. Woda wycieka z niej cienkimi strużkami, całkiem sporo tego wypływa. To dzieje się tylko podczas płukania. Kiedy pralka pobiera wodę na początku nic takiego się nie dzieje. Nie wiem co z tym zrobić. Podczas mojego pierwszego prania jakie robiłam, nic takiego się nie działo... Byłoby miło gdyby ktoś miał sposób na mój problem :)
    80arturr
    Level 18  
    Wyjmij szuflade i dokładnie wyczyść przegrode na płyn wyjmij z niej także te wkładke i sprawdź dobrze te dwa kominki którymi woda z płynem wypływa z szuflady.
    A1234nd
    Level 20  
    wyczyść odpowietrzenie zbiornika
    METODA
    Level 10  
    Witam mialem ten sam problem ... rozebralem pralke (gore) i jest tam takie cieglo na srodku szarego zbiornika na proszek i plyn musisz poregulowac takim zaczepem na pol sloneczku do gory albo w dol wtedy korygujesz polozenie dozownika wody. Bo jak zagladniesz po wyciagnieciu szufladki na gore pojemnika zobaczysz siec kanalikow ... jezeli dozownik wody kieruje strumien nie do kanalika albo w bok wtedy plyn nie jest wyplukiwany i wszystko sie zatyka. trzeba wyreguowac tak zeby pryskalo w srodek kanalika na plukanie, krec przy tym programatoem zeby zobaczyc kiedy dozownik jest w polozeniu na plyn. Ruch zaczepu na sloneczku w gore przesuwa dozownik w str plynu do plukania a w dol w strone proszku. Wlasnie wyregulowalem u siebie i zobaczymy cy po raz kolejny zaleje lazienke :)
    Pozdrawiam
    NlZKl
    Level 10  
    Mam dokładnie ten sam problem - podczas płukania (9 na programatorze) woda wylewa się górą przez szufladkę. A ponieważ i tak teraz nie używamy proszku ani płynu do płukania (używamy kapsułek wyrzucanych bezpośrednio do bębna. Zastanawiam się, czy po prostu nie wyciąć otworów w dnie szufladek na płyn do płukania, aby przyspieszyć odpływ wody. Co o tym myślicie?