Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odmowa dostępu. Jak sformatować flasha...

15 Gru 2008 11:07 1748 2
  • Poziom 15  
    Witam mam problem z modemem USB HSDPA Huawei E220 . Kupiłem go żeby korzystać z IPlusa . W modemie jest pamięć flash na której znajdują sie sterowniki do modemu oraz autorun który przy każdym włożeniu modemu do portu USB wywołuje instalacje aplikacji do jego obsługi. Korzystam z programu IPlus manager i nie chcę instalować kolejnej. przekopiowałem zawartość modemowego flasha na dysk i chciałem sformatować go tak by nie uruchmiał się z autorun ale niestety brak dostępu . Nie można go sformatowac usunąć żadengo pliku itp. Pomyślałem że zainstaluje aplikację to się odczepi ale niestety aplikacja działa tak że uruchamia się przy każdym podłaczeniu modemu do portu a ja jak już pisałem wyżej nie chc z niej korzystaćwięctroche mnie to w...... W msconfigu aplikacja nie widnieje a w samych ustawieniach programu tez nie można wyłaczyć opcji uruchamiania.
    Jak sformatowac tego flasha
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Sprawdzałem już wczesniej opcja udostępnianie/zabezpieczanie dysku jest aktywna dodałem wszystkie prawa wszystkim uzytkowniką ale po kliknięciu PPM na daną partycję opcja formatuj jest niedostępna to samo z poziomy zarządzania dyskami

Dodano po 4 [minuty]:

całkiem możliwe ,Nie ma tam żadnego suwaka/przycisku którym można bybyło go odblokować więc mam zagadkę