Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zrobić yjście liniowe audio w wieży TEC 2530 MCD.

15 Gru 2008 11:34 1014 2
 • Poziom 23  
  Witam,
  Temat musiałem założyć powtórnie, ponieważ Pan Moderator nie przeczytał mojej odpowiedzi, w której poprawiłem błąd ortograficzny, który wkradł się do tytułu oraz podałem model wieży.
  Zapytuję więc ponownie o zrobienie wyjścia liniowego audio w wieży TEC 2530 MCD. Ma to byc wyjście bez regulacji siły głosu. Takie jak mają podobne sprzęty audio na gniazdku np. chinch.s. Do tej pory korzystałęm a wyjścia słuchawkowego ale kiedy biorę z niego sygnał i steruję nim drugi silniejszy wzmacniacz to mam bardzo duży przydźwięk.
  Wieża ta ma potencjometr obrotowy. Jeszcze raz prosze o radę. Pozdrawiam.
  (Mam nadzieję, że tym razem umieściłem temat w dobrym dziale, nie zrobiłęm błędów ort. i moja prośba znowu nie powędruje do kosza.A tak nawiasem mówiąc człowiekowi w moim wieku, początkującemu w elektronice można chyba pewne błędy wybaczyć.)
  Moderowany przez Grzegorz Markowski:


  Pan Moderator zauważył, że Kolega Autor nie poprawił "wierzy" w temacie i "kożystał" w treści. O podaniu modelu wieży nie wspominając. Tym samym nie wykonał wcześniejszego polecenia moderatora. To było powodem przeniesienia postu do kosza. Błędy w elektronice tak, błędy ortograficzne nie.
  GM

 • Pomocny post
  Poziom 27  
  Podepnij się pod wejście na potencjometr.
 • Poziom 23  
  Serdecznie dziękuję.O to mi właśnie chodziło. Szybko, prosto i kompetentnie. Dziękuję i pozdrawiam.
  Przy okazji życzę Wszystkim zdrowych i wesołych Świąt oraz szczęsliwego Nowego Roku 2009.
  Zamykam temat.