Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Globo 7010cx-brak pilota jakim zastąpić

15 Dec 2008 11:41 3446 8
  • Level 2  
    Mam splitter i 2 dekodery, na philipsie jest wszystko ok, natomiast na globo 7010cx nie ma niektórych kanałów, niektóre działają niepoprawnie, gubią sygnał.
    Gdy zamieniam dekodery miejscami problem występuje nadal tylko na Globo.

Czy da się coś z tym zrobić? Czy trzeba wymienić dekoder?

Dzięki za pomoc!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 23  
    Czy lista kanałów jest aktualna ?
    Co z FTA ?
  • Level 2  
    lista kanałów nie jest chyba aktualna, tzn. np. wyświetla tv4 i jest czarne pole lub wyświetla discovery i jest czarne pole. Dodam, że mam pełny pakiet i w dekoderze philipsa nie ma takiego programu, którego by nie było.

Aktualizowałem listę kanałów na Globo wg. instrukcji, pokazało, że znalazło ich ponad 200, dałem zapisz jednak jest ich dalej 77.

co to jest FTA? jestem zielony w tym temacie...

nie wiem czy w moim wypadku będzie możliwy zwrot dekodera...?
  • Level 35  
    Witam,FTA to kanały nie kodowane.Masz tylko 77 kanałów? Odłącz Philipsa i przeskanuj satelite
  • Level 11  
    Jeśli nie będzie działac to ściagnij listęnp. z laki.dvhk.pl i wgraj ją do tunera.
  • Level 2  
    Przeskanowałem satelitę. Pisało, że znalezione ponad 300 kanałów czy coś takiego, dałem zapisz a nic się nie zmieniło. teraz jak daje, żeby jeszcze raz przeskanował wyskakuje, że lista kanałów jest pełna.

Niestety nie umiem wgrać listy do tunera :cry:

Z czego wynikają te komplikacje? Czy w tym wypadku są powody do reklamacji tunera?

Może jest ktoś na terenie Krakowa kto mógłby mi pomóc??
  • Level 35  
    Nie jestes czasami w kanałach "ulubionych"(FAV)?Możesz przywrócić dekoder do ustawień fabrycznych i pobrać jeszcze raz listę z nieba lub chcieć się nauczyć wgrywać listę.Pozdrawiam
  • Level 2  
    Nie jestem w kanałach ulubionych. Ok, załóżmy, że wgram listę, czytałem o tym trochę, ale co z tymi kanałami, które mam na liście a nie odbierają??
  • Level 35  
    Stara lista będzie zastąpiona nową. Opisz dokładnie jakich kanałów nie masz jakie ci szwankują.Nie odpowiedziałeś co z kanałami FTA(niekodowanymi).W sprawach pilnych jestem pod GG.