Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Omega 256Mb odtwarza tylko pare sekund każdą mp3

15 Gru 2008 20:33 2054 10
  • Poziom 31  
    Jak wyżej słychać kawałek piosenki po czym taka demodulacja dziwna i po chwili zaś normalnie i zaś taki zmodulowany dźwięk co polecacie?
    Mam mp3 na firmware wilson 3.0.43 firmy Omega Freestyle ss320.

P.S.NA wszystkich piosenkach jest tak samo próbowałem ze stałym bitrate i zmiennym i tak samo jest.Zrobiłem upgrade na 3.0.42 i od tej pory włącza się ale wyświetlacz miga na różne kolory i nic więcej nie widać prócz kolorowego LCD...
  • Poziom 21  
    Zmień te FW na 3.0.40 bo to najstabilniejsza wersja jak to nie pomoże to serwis naprawa tego to koszt 20zł bo prawdopodobnie padła ta małe gówienko odpowiedzialne za dźwięk.
  • Poziom 31  
    Zmieniłem ale wtedy nie włącza się w ogole więc zainstalowałęm full firmware 3.0.42 i jak chcę włączyć to wyświetlacz miga na różne kolory ale nie ma żadnego tekstu menu niczego.
  • Poziom 21  
    Daj mi zdjęcie tej MP3 dokładnie spisz mi to co pisze na układzie po rozebraniu MP3 i powiedz czy ta MP3 z radiem czy bez wtedy coś pomogę.
  • Poziom 31  
    Hey, pisze na niej Omega Freestyle.Jest 256 mb.po rozebraniu pisze:
    MP-603EGCFMV1MAIN 05/09/09
    na układzie pisze
    SAMSUNG 602
    K9F2G080M
  • Poziom 21  
    Powiedz mi jeszcze czy ona jest z radiem czy bez radia.
  • Poziom 31  
    Cześć jest z radiem.
  • Poziom 21  
    Witam
    Ponownie piszę tym razem znałem na tyle szczegółów aby dostarczyć Ci FW którego ja używam na każdym odtwarzaczu.
    Jeżeli to nie będzie ten to musisz mi dać fotkę tego odtwarzacza.
  • Poziom 31  
    Po włożeniu mp3 przed wgraniem softu nie wykrywa w ogóle mp3...co mam robić?
  • Poziom 21  
    Musisz go normalnie podłączyć w trybie recovery czyli bez baterii trzymając PLAY podłączyć przewód USB następnie wgrać FW.
  • Poziom 31  
    Niestety nadal nie widać pendrive w mój komputer