Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault laguna 2.0 1995 brak ogrzewania tylniej szyby

16 Gru 2008 10:56 3098 3
  • Poziom 11  
    witam może ktoś wie jak dobrać się do tej skrzynki z bezpiecznikami. chodzi mi konkretnie o bezpiecznik albo przekaźnik do ogrzewania tylniej szyby. wszystkie kable sprawdziłem w bagażniku w tej białej kostce i nic ogrzewania jak nie było tak nie ma.Teraz tak jak włączam ogrzewanie to tam gdzie są bezpieczniki coś robi "pesryk" ale ogrzewania nie ma może ktoś wie jak to zrobić...
  • Poziom 15  
    sprawdż wszystkie bezpieczniki optycznie czy są dobre jeśli niemasz schematu a podejzewam że to co robi "pstryk" jest zepsute, tzn jest to przekażnik i najprawdopodobniej ma już wypalone styki (czyli niedziała) Dodatkową przyczyną może być brak masy przy szybie badz uszkodzony nadruk na szybie
    pozdrawiam :)
  • Poziom 11  
    nadruk jest cały masę sprawdzę ale gdzie jest ten przekaźnik i jak się do niego dostać.. napięcie jest za słabe przy szybie tak mi powiedział znajomy ale on nie wie jak to naprawić więc może ten przekaźnik bo prąd niby jest tylko słaby kable są dobre pod tą gumą przy szybie i w kostce w bagażniku
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    nadruk sprawdzisz tylko miernikiem! Co to znaczy że napiecie jest za słabe?Ile tam masz przy tej szybie? Może słabe przejscie na kostce masz? wez podłacz żarówke do kabla przy szybie (50 wat) i sprawdz czy się zaświeci (oczywiście podłacz mase do niej)

a do skrzynki niewiem jak się dostać, musi być jakaś możliwość, może trzeba odkrecić ją badż z boku (na zawiasach skrzynki) wyciągnac klin tak by sie otwarła na zawiasie, niewiem, zrób fote to ci powiem jak