Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips RC 660 - brak sterowania.

baks 16 Gru 2008 12:01 584 0
  • #1 16 Gru 2008 12:01
    baks
    Poziom 21  

Witam wszystkich i zwracam sie jednocześnie z zapytaniem do kolegów na forum. Trafił do mnie sprzęt model jak w temacie z bardzo dziwną usterką. Otóż radio załącza się prawidłowo i rozłącza z tym, że po załączeniu przyciskiem na panelu nie działa żaden inny przycisk (brak jakiegokolwiek sterowania). Płyta przelutowana cała napięcia na stabilizatorach 5V/ 3.3V pomierzone (są ok.)i dalej nic. Zacząłem stawiać na soft w pamięci ale podmiana na inny też nie dała żadnego rezultatu. W tym czasie zupełnie przypadkowo zauważyłem że po wyjęciu pamięci radio pracuje normalnie, ba nawet po jej włożeniu po załączeniu w stby też. Ale po ponownym odłączeniu i podłączeniu zasilania z pamięcią w druku dalej wisi. Kiedyś miałem taki przypadek z Soniakiem, tam winowajcą był brak resetu procka. Tutaj napięcie na resecie jest. Ale jakie powinno byc, jaki dokładnie przebieg tego nie wiem ponieważ nie posiadam żadnej dokumentacji do tego radia. A i pamięc też podstawiłem na nową czysta i zapisaną .... to samo. Mile widziane wszelkie sugestei. Z góry wielkie dzieki.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów