Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kod Usterki Skoda Fabia 1.4

17 Gru 2008 12:16 20781 10
  • Poziom 2  
    Siemka, Mam Problem, posiadam Fabie 1.4 i na VAGU Wyskakuje mi taki kod usterki:

17549. P1141

Mogłby mi to ktoś przetłumaczyć na polski:D Z Góry Dzięki czekam na Odp.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Ten błąd informuje o błędnym podciśnieniu w kolektorze, a w praktyce na 99% trzeba wyczyścić przepustnice i zrobić adaptacje przepustnicy. 01-silnik,04-adaptacja,060-adaptacja przepustnicy i oczywiście pierwsze skasowac błąd.
  • Poziom 2  
    Wielkie dzięki bardzo mi pan pomógł :D Pzdr, Kokuś :D
  • Poziom 39  
    korcio15 napisz o efektach tej naprawy bardzo jestem ciekaw.
  • Poziom 18  
    Z mojej praktyki , a pracowałem w serwisie skody nie zdażyła mi się inna przyczyna występowania tego błędu , jeśli chodzi o objawy to zabrudzona przepustnica z rozjechaną adaptacją charakteryzuje się też bardzo przekroczoną wartośćią HC w spalinach, po adaptacji wszystko wraca do normy.
  • Poziom 12  
    Witam
    Czy w przypadku tej usterki są różnice w spalaniu?
  • Poziom 18  
    stasek napisał:
    Witam
    Czy w przypadku tej usterki są różnice w spalaniu?

Tak, wzrasta zużycie paliwa, to jest także jeden z objawów. Ta usterka często jest przez mechaników interpretowana jako usterka sondy lambda bo komputer podaje tyle paliwa, że wykres pracy sondy pokazuje cały czas bogatą mieszanke.
  • Poziom 1  
    Czy może ktoś opisać KROK po KROKU jak to zrobić to za pomocą VAG 2.5 bo powyższ opis dotyczy programu vag-com .... z góry dziękuje za odpowiedz ...
  • Poziom 1  
    zapaliła mi się kontrolka check, jak mogę w skoda fabia 1.2 sprawdzić kod usterki na tym wew. komputerze w samochodzie? i czy mogę jeździć z palącą się tą kontrolką. proszę o pomoc.
  • Moderator Samochody
    Na wewnętrznym nie sprawdzisz, trzeba gdzieś podjechać i się podpiąć pod stosowne urządzenie diagnostyczne
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.U mnie była uszkodzona odma ta w korku oleju i ten temat to lewe powietrze w układzie po przepływomierzu powietrza które jest nie zmierzone przez maf Pozdrawiam Bart.

Moderowany przez T5:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.