Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Programowanie ISP eeprom 95080

pwit 17 Dec 2008 13:51 3216 3
    pwit
    Level 10  
    Witam

Potrzebuje zaprogramowac kosc eeprom M95080 przez ISP, posiadam willema 4 z ISP jak sie do tego zabrac (byc moze tym programatorem nie dam rady tego zrobic?), poprosze o wskazowki?czy moze 95080 to to samo co 93c66? Kosc znajduje sie w sterowniku Airbag od xsary picasso z 2003r. 2.0 HDI (oczywiscie do willem posiadam klips i przewodziki do ISP)...prosze o pomoc?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    yaaro
    Level 33  
    Napisze ogólnikowo, jeżeli chcecie coś robić to trzeba inwestować w sprzęt. G....progi to na początek do zabawy.
    pwit
    Level 10  
    ..ale sie irytujesz...zupelnie nie potrzebnie...nie znasz czlowieka a piszesz....widocznie to pytanie nie jest do Ciebie!
    szarak
    Level 17  
    poradzisz sobie i tym wilemem powinieneś mieć do niego instrukcję zapewne ta pamięć jest w smd musisz mieć jeszcze adapter pod smd chyba że polutujesz ją kabelkami 95080 to pamięć spi a93c66 to microwire zupełnie coś innego tylko uważaj bo ja kiedyś posadziłem bsi tylko że starszym wilemem i miałem bardzo duży problem od tamtej pory go nie używam