Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Mercedesem A klasse

18 Gru 2008 10:08 1521 3
  • Poziom 2  
    Jest to autko z 98r. 1.4 benzyna . Problemem jest to że gaśnie bez powodu . Na postoju na wolnych obrotach , podczas jazdy , po ostrym skrecie , hamowaniu . Byłem z nim w warsztacie elektronicznym . Na komputerze nie pokazało żadnych błedów . Setvisant stwierdził że jest to uszkodzenie mechaniczne . Podejrzewałem filtr paliwa , wymieniłem , to samo . Prosze o pomoc z góry dziękuje .
  • Poziom 11  
    zobacz czy auto nie łapie falszywego powietrza moze jakis wezyk jest przetarty....
  • Poziom 13  
    Witam.
    Jeżeli już zacząłeś iść w stronę paliwa to sprawdź pompę paliwa-dosyć częsta usterka w tych modelach.Kłopot polega na tym że jest zamontowana w zbiorniku paliwa i do jej wymiany trzeba go opuścić.Bez zdejmowania możesz ją spr. na parę sposobów: "na słuch" ,pobór prądu,ciśnienie paliwa na listwie.Aha i czy po zgaśnięciu zaraz da się odpalić?Gdy zgaśnie to przez krótką chwilkę powinna pompa jeszcze popracować(ciche buczenie pod podłogą).
  • Poziom 2  
    Wiec pompa pracuje , słyszę ją i mechanik ja sprawdzał . A od razu co dziwne nie da sie uruchomić auta . Znaczy odpala ale potem zaraz gaśnie , tak jak by nie było paliwa właśnie ( kurde rym , sorki :P ). Więc schemat uruchomiania po takim zonku to : wyłączenie stacyjki , pierwsza próba , za chwile gaśnie , znów wyłączenie zapłonu , jakieś 30 sek. - 1 min . , auto odpala i jedzie dalej . Najdziwniejsze jest to ze zero jakichkolwiek kontrolek , błędów lub czegoś takiego . Jak zaczęło sie tak robić podjechałem do elektryka . Komputer -10 błędów , jakieś pierdoły . Skasował mi to i kazał podjechać jak zgaśnie ze " świeżym błędem " . No wiec rundka , auto zgasło , powrót do warsztatu na parkingu pod warsztatem znów . koleś podpina komputer zero błędów . Dziwne naprawdę to bardzo .