Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć Philips CCRT 700 w Opel Omega

WOJTASZAK 18 Gru 2008 14:55 3222 2
  • #1 18 Gru 2008 14:55
    WOJTASZAK
    Poziom 9  

Mam problem z podłączeniem radia samochodowego marki philips CCRT 700 witam wszystkich kto tu przebywa a zarazem pytam o radio samochodowe CCRT 700 wyjełem takie radio wraz za zmieniarką i kierownicą funkcyjną z opla omegi 1998 rok ,który pochodził z Wielkiej Brytanii.Posiadam auto omegę z 1995 roku i chcę to włożyć ale mam pytanie a nawet kilka radio to posiada inne kostki jak u mnie przy CAR 400 czy można to jakoś podłączyć żeby działało to radio i było wszystko widoczne na wyświetlaczu tak jak przy moim radiu[CAR 400] żeby działała zmieniarka gdyż ja u siebie nie miałem a przy tej kabel był podłączony gdzieś do prawego słupka więc go tam odciełem czy kierownica będzie funkcjonowała bo narazie gdy ją założyłem to klawisze podświetlają się na niej przy włączeniu świateł czy radio to będzie posiadało telefon tak jak to w angliku za współprace z góry dziękuje. :cry::cry::cry:

0 2
  • #2 18 Gru 2008 15:39
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

To radio niestety ma dedykowany wyświetlacz i nie współpracuje z typowymi wyświetlaczami OPLA tak że go nie podłączysz :cry:

0
  • #3 18 Gru 2008 18:23
    WOJTASZAK
    Poziom 9  

bardzo dziękuje za odpowiedz na moje pytania ,szkoda tylko że wcześniej o tym nie wiedziałem szkoda tylko mojego czasu i pieniędzy

0
  Szukaj w 5mln produktów