logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

wyjscie na wzmacniacz radio tuner list renault laguna

pogromcarzg 18 Gru 2008 15:00 4183 2
REKLAMA
  • #1 5873399
    pogromcarzg
    Poziom 11  
    witam mam problem z wyjściem na wzmacniacz wyprowadziłem sygnał z radia tuner list model końcówki (TDA7385) poprzez chinch bezpośrednio przed końcówką mocy (miedzy procesorem a końcówką) ale po podłączeniu pod wzmacniacz wciąga jeden z głośników ale sygnał jest czysty i ładnie gra co zrobić z tym żeby nie wciągało głośnika a wzmacniacz pod który podłączam to ALPHARD 2x300w
  • REKLAMA
  • #2 5874491
    tom.jak
    Poziom 18  
    Prawdopodobnie nie odseparowałeś składowej napięcia stałego. Puść ten sygnał dodatkowo przez kondensator o odpowiedniej pojemności.
  • #3 9703922
    Zawach
    Poziom 14  
    Mam ten sam problem również wyprowadziłem sygnał z tego samego radia na wzmacniacz ale wciąga mi 2 tylne głośniki i albo chodzą głośniki albo sygnał na wzmacniacz. Puszczałem ten sygnał przez kondensator 100 nF i 10 nF ale nadal to samo bez zmian. Może jakieś wskazówki ??? Musiał bym zrobić zeby sygnał wychodził i na głośniki i na wzmacniacz ??
REKLAMA