Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blad ochrony systemu Windows - co to jest

25 Mar 2004 23:02 3402 7
  • Poziom 20  
    Blad ochrony systemu Windows. Nalezy ponownie uruchomic komputer. Nic nie umialem z tym zrobic i dalem format i nowy win. Kto wie co to oznacza i jak ten blad zlikwidowac. Prosze o rade. Jest to Win 98
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Błąd Ochrony Systemu Windowd często jest przez wadliwe kości RAM. Sprawdź pamięć najpierw.
  • Poziom 15  
    nie zawsze - w win 95 i 95 osr2 (nie wiem jak jest z 98) - błąd ten wyskakiwał prawie zawsze przy uruchamianiu na procku >= AMD 350 - niekompatybilny spręt i dopiero po zainstaluwaniu odpowiedniej łatki dało się go uruchomić. Jest to błąd przy urządzeniach, z którymi win nie chce działać prawidłowo. Rada: wyjmij wszystkie niepotrzebne rzeczy z kompa, odpał, ściągni najnowsze łatki i powinno działać
  • Poziom 19  
    Jeżeli nie jest to problem systemu operacyjnego to zostaje ci tylko RAM i mostek północny na płycie.
  • Poziom 16  
    Bład ochrony pojawia się wtedy gdy system stwierdzi obcy zapis w obszarze pamięci przeznaczonej na proces Explorer. Może wystapić w każdym systemie i zawsz gdy system stwierdzi ze w komórce pamięci jest coś innego niż sam tam zapisał.
    Ze wzgledu na to, że zapis to tego zakresu pamięci jest zabroniony dla aplikacji pojawia się najczęściej w przypadku uszkodzenia RAMu lub działalności wirusów.
  • Poziom 22  
    dodam tylko,że wersje pirackie programów też osłabiają system :D... choć userzy XP mogą na mnie za te słowa przeklinać.... ale tutaj Bill G. zastosował budowę systemu z Windows NT (rozdzielone procesy usera i jądra), dlatego jest taki stabilny....
    Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Mnie pojawiło się coś takiego po wymianie CD-Romu na inny.
    Komp dał się uruchomić dopiero po zdemontowaniu CDeka, wtedy wystarczyło w menedżerze urządzeń usunąć sterowniki od starego i podłączyć nowego. Reszta zrobiła się sama :D
  • Poziom 20  
    Usunalem m

Przeinstalowalem win98 i ok. Wada polegala na zle zainstalowanej myszce. Powiedzial mi kump, ze tak moga robic rozne urzadzenia. Dzieki za podpowiedzi, zeby tak bylo zawsze z podpowiedziami - DZIEKI.