Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przedwzmacniacz Vivanco MA222 - zakłócenia

Scorpion_1982 18 Gru 2008 15:55 2078 0
  • #1 18 Gru 2008 15:55
    Scorpion_1982
    Poziom 13  

Witam wszystkich, kupiłem przedwzmacniacz taki jak w tytule, łącze to kablem czincz a z 2 strony jack, podpinam do Line-In, do przedwzmacniacza podpinam mikrofon dynamiczny, jeśli wszystko jest włączone to w tle słychać drobne zakłócenia próbowałem jeździć dłonią po kablu oraz mikrofonie ale nic nie pomagało, gdy wyłączę mikrofon przełącznikiem na nim, to zakłócenia cichną.

Natomiast gdy mam włączony mikrofon dynamiczny i przyłożę dłoń na przedwzmacniacz, to zakłócenia również cichną, co jest przyczyną takiego zachowania ??, nie za bardzo uśmiecha mi się siedzenie i trzymanie przedwzmacniacza ręką bym nie miał zakłóceń drobnych, co może być przyczyną ??

Testowałem to na PC oraz Wieży Hi-FI efekt ten sam, z tym że na wieży zastosowałem grubszy kabel ekranowany ale nie pomogło, co może być przyczyną tego ??, mikrofon dynamiczny jest firmy Goodmans IMP 600 Ohm

Doradźcie mi co może być nie tak, zależy mi na czystym dźwięku bez zakłóceń, a nie wiem czy przedwzmacniacz jest jakiś wadliwy, czy mikrofon, czy może zakłócenia z Śieci.

Doradźcie coś..

Dziękuje i pozdrawiam

0 0