Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Garmin v5 problem z wyborem GPS Nokia 6110 Navigator

18 Gru 2008 16:00 2723 4
  • Poziom 16  
    Witam mam Nokię 6110 Navigatora i zainstalowałem garmina 5 najnowszego zghodznie z instrukcjami skopiowałem mapę odblokowaną 2008,3 i mam problem gdyż nie mogę przeglądać mapy i nie mogę zmienić urządzenia GPS na wbudowany/zintegrowany tylko mam ustawione GPS bluetooth nie można zmienić gdyż nie może znaleźć urządzenia GPS... Jakieś pomysły?
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    mape w garmnie dopiero po pierwszym połączeniu bedziesz mogl przegladac w prezentacji , w garminie nie mozna zobaczyc map jak w tomtomie bez uruchomionego gps-u ale w wyborze gps-u jest tylko zewnetrzny ?? nie ma opcji wewnetrznego??
  • Poziom 16  
    contactservice napisał:
    w wyborze gps-u jest tylko zewnętrzny ?? nie ma opcji wewnętrznego??

Jest możliwość wyboru. Normalnie jest zaznaczony GPS przez bluetooth i jak chcę zmienić na Wbudowany odbiornik GPS to wyskakuje okienko "Nie znaleziono urządzenia..."
  • Poziom 12  
    A na pewno to jest oryginalna 6110 Navigator, czy może jakaś tańsza chińska wersja jak się coraz częściej zdarza z nokiami. Zwłaszcza z n95.
  • Poziom 16  
    na pewno nie :)
    Kupiłem Telefon w Irlandii w salonie Vodafone :)

Witam :)

nie piszę posta pod postem :)
    Problem się wyjaśnił chodziło o pozycjnowanie w telefonie ... zapytałem pewnego kolegę z innego forum i pomogło :) ew teraz mogę udzielić pomocy jeżeli chodzi o garmina :)
    pozdrawiam temat uważam za zamknięty