Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pro¶ba o legalny klucz do xp prof.

18 Gru 2008 17:12 3585 14
  • Poziom 16  
    Witam wszystkich serdelelecznie. Potrzebuję zrobić downgrade z visty biznes do xpprof. Dzwoniłem do microsoftu i kazali mi zainstalować xp na legalnym kluczu, potem aktywować. Więc zwracam się z pro¶b±, je¶li kto¶ może serdeczne podziękuję i punkcik dam, je¶li to legalne. Vistę mam oczywi¶cie legal:)
    konrad_bugaj(malpa)o2.pl
  • Poziom 20  
    Pozostaje zakup oryginalnego oprogramowania Windows XP :)
  • Poziom 16  
    Kolega się myli przedstawiciel microsoftu sam zaproponował klucz np. kompa z pracy. A to się da załatwić tylko nie w takim tępie jak na forum:)
  • Poziom 20  
    Nie bardzo rozumiem...
    Chyba gdy wersja licencjonowanego systemu jest kilku stanowiskowa i nie była stawiana na więcej niż jednym sprzęcie...
    Przecież podstaw± do licencji chyba jest Dokument zakupu oraz nalepka sticker na obudowie komputera na którym jest instalowany system ? Tak czy się mylę ?
  • Poziom 16  
    Legalny klucz jest potrzebny tylko na chwilę aktywacji potem dostaję swój klucz, a naklejka jest z visty!!!
  • Poziom 20  
    ..Hmm...
    Być może się nie znam :),,, Nie słyszałem o takiej formie aktywacji i upgrade...Ale no może wła¶nie dlatego nie wiem...
    Ale w±tpię w to by kto ktokolwiek dał Ci ot tak swój numer ze stickera do instalacji...

natomiast je¶li jest to sposób to proponuje skorzystać z programu craggle

Link

Mam nadzieję ze nie łamię w ten sposób regulaminu.
    Je¶li tak to proszę o moderatorów o skasowanie posta.
    Program był opisywany w wielu miesięcznikach internetowych w Polsce.
    Zaznaczysz seriale i podasz czego szukasz...otrzymasz sporo numerów seryjnych.
    Może pomoże to co¶.

Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Kolego nie upgrade tylko downgrade a nielegalnego klucza to mona aż się "potkn±ć".

Dodano po 3 [minuty]:

Poza tym każdy obcy w domu może ci go spisać.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    konrad_bugaj napisał:
    Poza tym każdy obcy w domu może ci go spisać.
    Nie wpuszczam obcych do domu :lol: a tym bardzie żeby mi co¶ spisywał z budy kompa.

konrad_bugaj napisał:
    przedstawiciel microsoftu sam zaproponował klucz np. kompa z pracy.
    To mógł Tobie ten konsultant podać swój nr seryjny z swojego komputera w pracy (no chyba że w M$ pracuj± na Linux-ie ) :D
  • Poziom 16  
    He HE dobre!!! Nie na temat.

Dodano po 1 [minuty]:

Acha ta naklejka to pewnie do niczego nie potrzebna?
  • Poziom 25  
    Mogę Ci podać seriala z licencj± msdn academic alliance.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Znam ten problem kluczyk do prof wysylam na priv oczywiscie prosze o nie rozpowszechnianie :)
  • Poziom 16  
    Dzięki O_O. Dobrze że s± jeszcze normalni ludzie na tym ¶wiecie!
  • Poziom 30  
    konrad_bugaj napisał:
    Potrzebuję zrobić downgrade z visty biznes do xpprof.

Może się mylę ale będ±c posiadaczem Visty Bisnes masz możliwo¶ć instalacji Win Xp Pro na tym samym kluczu z naklejki.
  • Poziom 20  
    Witam
    Tak zajrzałem na chwilę nie do swojej działki ale kolega oleg_30 ma całkowit± rację sam to zrobiłem vista biznes można zej¶ć do XP Prof
    Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Zrobiłem to jak microsoft każe aktywowałem xp na legalnym kluczu od kolegi 0_0 i wszystko gra. A klucz od visty podobno nie działa. Na tym koniec.