Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z routerem Tp-link...net tylko na jednym kompie

karbidTG 18 Gru 2008 18:11 1030 4
  • #1 18 Gru 2008 18:11
    karbidTG
    Poziom 9  

Witam!!
    Mam problem z routerem a konkretnie chodzi o to ze mozna sie tylko laczyc na jednym kompie. co dziwne jak sie chce polaczyc trzeba wpisac login i haslo co powinno byc automatycznie juz w routerze.
    Powiedzcie gdzie i co ustawic by bylo tak jak powinno
    dzieki i pozdrawiam

0 4
  • #2 18 Gru 2008 21:24
    sanmar
    Poziom 16  

Proszę napisać jaki konkretnie to model tego TP-LINKA

0
  • #3 18 Gru 2008 22:40
    karbidTG
    Poziom 9  

dzieki za zainteresowanie a router to TD - W8910G...jak to ustawic by dzial net na kilku kompach??

Dodano po 46 [minuty]:

moze wytlumacze to tak, jak juz skonfigurowalem router musialem jakos ustawic na kompie siec by moc sie polaczyc bo wchodzac od razu na internet nie laczylo mnie. dlatwego w ustawieniach sieci na kompie utowrzylem nowe polaczenie szerokopasmowe gdzie wpisuje sie login i haslo i dopiero wtedy mnie laczy z netem. Na drugim kompie nie da sie zrobic tak samo gdyz pisze ze linia telefoniczna jest zajeta, czyli rozumiem z tego ze lacze sie tak jakby przez sam modem a router jakbyu nie spelnial swojego zadania i nie dzielil sygnalu na kilka kompow

0
  • #4 20 Gru 2008 00:36
    piorom
    Poziom 11  

witam

Wydaje mi się że dobrym rozwiązaniem na początek będzie użycie kreatora konfiguracji sieci.
    Po drugie- mało piszesz jak ustawiłeś router. Sprawdz czy nie włączyłeś filtracji po mac-u czy ip.

0
  • #5 20 Gru 2008 11:31
    karbidTG
    Poziom 9  

jak juz pisalem zielony jestem z tego a ustawialem router wedlug instrukcji zalaczonej do pudelka, nic tam nie bylo o tym co piszesz. Dlatego bylbym wdzieczny za pokierowanie co jak zrobic.

0