Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

RENAULT KANGOO 1.5DCi 2003 rocznik-kody usterek

18 Dec 2008 22:29 10966 5
  • Level 2  
    Witam Wszystkich!!
    Potrzebne mi informacje na temat gniazda diagnostyczne w Renault Kangoo 1,5 DCi 2003 rocznik!! Wiem gdzie jest tylko potrzebuje informacji na temat numeracji pinów znajdujących sie w ty złączu oraz jak dany pin nosi nazwe!!

Potrzebna jest mi także lista kodów usterek dla tego odulu lub ogólne dla Renault Kangoo!! Wiem że jest to gniazgo OBDII ale nie wiem czy są to już kody dwu czy trzy cyfrowe!!
    Prosze o pomoc - jest to dla mnie ważna sprawa!!
    Pozdrawiam
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 33  
    Coś takiego tam jest DF002, ale tez ma kody OBD. Zależy czym czytasz.
    Napewno 4 i 5 masa 16 +, a reszte trzeba szukać ale mysle że są standardowo.
  • User removed account  
  • Level 2  
    Potrzne mi to jest aby ktos w jasny sposob mi to przedstawil poniewaz jest mi to potrzne do pracy dyplomowej!!
    Nie bede nic dniagnozowal - chodzi mi tylko czy ktos moze udostepnic lub czy ktos wie gdzie tego szukac!!
    Jest mi potrzebne:
    1.opis złacza diagnostyczne Renault Kangoo 1.5DCi 2003 rocznik - wiem ze jest to złącze 16-to pinowe
    2. potrzene jest mi opis wszytkich pinów wraz z ich numerami
    3. gdzie moge znajeźć kody usterek chociaż do modelu Renault Kangoo 2003 rocznik

Dodano po 2 [minuty]:

moze ktoś wie jak mi pomóc - naprawde zalezy mi na tym!!
    Z góry Dziekuje
    Pozdrawiam
  • User removed account