Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Pixima iP4500 Pampers

Olafejs 19 Gru 2008 12:08 12709 5
    Olafejs
    Poziom 2  
    Witam używam drukarki Canon Pixima iP4500 i wyczytałem że pochodne od tej drukarki mają takie coś jak efekt pampersa czyli domyślam się że ta również niestety nie znalazłem programu dedykowanego to resetowania tej drukarki z tego efektu czy ktoś mógłby mi pomóc?? Pozdrawiam Olafejs :)
    kubus1111111112
    Poziom 13  
    zrób master reset
    Olafejs
    Poziom 2  
    a jak ?? mógłbyś powiedzieć ??
    albert_dastino
    Poziom 2  
    Spobób jest następujący:
    1. wyłącz drukarkę
    2. wduś i trzymaj przycisk resume (2 od góry)
    3. wduś i trzymaj przycisk power
    4. trzymając nadal power puść resume
    5. wcisnij resume 2 razy i puść przycisk power
    6. zielona lampka zacznie mrugać jak przestanie zacznie się palić
    8. gdy żacznie palić się cały czas wciśnij resume 4 razy
    9. wduś power - drukarka powinna sie wyłaczyć, jeżeli nie to wduś jeszcze raz, aż się wyłączy
    10. można używać już drukarki normalnie.
    Ozmin
    Poziom 2  
    Witam, mam dwa pytania odnośnie pampersa w iP4500.
    1. Czy pampers jest z gąbki czy z czegoś twardego? Mój jest bardzo twardy, przypomina pumeks.
    2. Czy łatwo zdemontować pampersa i go przeczyścić w tym modelu czy raczej to wyższa szkoła jazdy i bez serwisu się nie obędzie?
    wladek83
    Poziom 32  
    Pampers przypomina raczej filc lub mocno zbitą celulozę, w żadnym wypadku pumeks. Znajduje się na najniższym poziomie drukarki, na jej dnie i zajmuje spory połać. I tam, poprzez system pompki i wężyków, wylewany jest odsączony z głowic tusz. Ma to na celu udrożnienie głowic przed wydrukiem.
    Nas nie pytaj czy będziesz potrafił wymienić lub wyczyścić owego pampersa, nie znamy twoich umiejętności i zdolności manualnych. Lecz jeśli posiadasz dwie sprawne ręce i oczy to nic się nie bój, zrób to sam. Poradzisz sobie.

Pzdr.