Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon Pixima iP4500 Pampers

Olafejs 19 Dec 2008 12:08 12811 5
    Olafejs
    Level 2  
    Witam używam drukarki Canon Pixima iP4500 i wyczytałem że pochodne od tej drukarki mają takie coś jak efekt pampersa czyli domyślam się że ta również niestety nie znalazłem programu dedykowanego to resetowania tej drukarki z tego efektu czy ktoś mógłby mi pomóc?? Pozdrawiam Olafejs :)
    kubus1111111112
    Level 13  
    zrób master reset
    Olafejs
    Level 2  
    a jak ?? mógłbyś powiedzieć ??
    albert_dastino
    Level 2  
    Spobób jest następujący:
    1. wyłącz drukarkę
    2. wduś i trzymaj przycisk resume (2 od góry)
    3. wduś i trzymaj przycisk power
    4. trzymając nadal power puść resume
    5. wcisnij resume 2 razy i puść przycisk power
    6. zielona lampka zacznie mrugać jak przestanie zacznie się palić
    8. gdy żacznie palić się cały czas wciśnij resume 4 razy
    9. wduś power - drukarka powinna sie wyłaczyć, jeżeli nie to wduś jeszcze raz, aż się wyłączy
    10. można używać już drukarki normalnie.
    Ozmin
    Level 2  
    Witam, mam dwa pytania odnośnie pampersa w iP4500.
    1. Czy pampers jest z gąbki czy z czegoś twardego? Mój jest bardzo twardy, przypomina pumeks.
    2. Czy łatwo zdemontować pampersa i go przeczyścić w tym modelu czy raczej to wyższa szkoła jazdy i bez serwisu się nie obędzie?
    wladek83
    Level 32  
    Pampers przypomina raczej filc lub mocno zbitą celulozę, w żadnym wypadku pumeks. Znajduje się na najniższym poziomie drukarki, na jej dnie i zajmuje spory połać. I tam, poprzez system pompki i wężyków, wylewany jest odsączony z głowic tusz. Ma to na celu udrożnienie głowic przed wydrukiem.
    Nas nie pytaj czy będziesz potrafił wymienić lub wyczyścić owego pampersa, nie znamy twoich umiejętności i zdolności manualnych. Lecz jeśli posiadasz dwie sprawne ręce i oczy to nic się nie bój, zrób to sam. Poradzisz sobie.

Pzdr.