Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z procesem lsass.exe i brak hasła administratora

piicia 19 Gru 2008 18:57 768 0
  • #1 19 Gru 2008 18:57
    piicia
    Poziom 17  

Witam. Tak jak w temacie mam porblem z uruchomieniem Windowsa Xp Pro. Po uruchomieniu wyskakuje mi błąd procesu lsass.exe i wyświetla komunikat o przybliżonej treści błąd logowania niepoprawne hasło użytkownika. Dokładnie nie jestem w stanie przepisać ponieważ komunikat wisi chwile po czym komputer daje restar. Sytuacja ponawia sie przy uruchamianiu systemu w trybach awaryjnych łacznie z wierszem poleceń oraz w urchamianiu z ostania poprawną konfiguracja. Nie pomogło naprawianie drugie (czytaj nadinstalowanie windowsa). Naprawianie pierwsze (czytaj konsola odzyskiwania systemu) niestety nie ma racji bytu w moim przypadku ponieważ hasło administratora nie jest akceptowane przez system tak jakby ktoś je zmienił. Nie jestem w stanie odzyskać hasła ponieważ system nie wstaje i nie jestem w stanie użyć żadnego z magiczncyh programów opisywanych w internecie.

Teraz proszę o pomoc a) z odzyskaniem hasła admina w spoób inny niż uruchomienie danego systemu b) pomoc w naprawieniu i usunięciu błędu procesu lsass.exe.

Za wszelką pomoc i informacje serdecznie z góry dziękuje.
    Pozdrawiam Piotr

1 0
  Szukaj w 5mln produktów