Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Neostrada - nr id i pin - jaki jest numer zgłoszenia?

19 Gru 2008 21:06 3920 6
  • Poziom 11  
    witam mam problem. Numer id i pin mogę otrzymać poprzez rejestrację na stronie rejestracja.neostrada.pl Gdy wybieram opcję pobierz id i pin każą mi wpisać numer zgłoszenia i są podane wzory. Ja w numerze umowy mam początek "TEL" a we wzorze nie ma jak przekształcić ten numer umowy na numer zgłoszenia. Proszę o szybką odpowiedź (nie mam obecnie możliwości kontaktu z infolinią ani błękitną linią).

z góry dziękuję i pozdrawiam 666karol666
  • Pomocny post
    Red. Komputery FAQ
    Tam coś jest że nie wpisujesz całego numeru umowy jak ci dała TP tylko chyba te cyfry po TEL.
  • Poziom 11  
    ale jak mam same cyfry to którą opcję na początku wybrać przy generowaniu id i pinu? jakimi literami powinien się zaczynać numer zgłoszenia skoro nr umowy jest TEL?
  • Red. Komputery FAQ
    Numer zgłoszenia to wpisujesz chyba bez TEL. Próbuj to dojdziesz do tego, ja kiedyś też tak miałem i za trzecim razem dobrze wpisałem.
  • Poziom 11  
    ale przed numerem zgłoszenia trzeba podać jakieś litery (jest opcja menu rozwijalnego) więc nie ma jak wpisać samych cyfr...
  • Poziom 11  
    nic z tego... w 1 linijce (Nr zgłoszenia) trzeba wybrać jakąś opcje, a przekształcenia z początku "TEL" nie ma w szablonie. Trzeba czekać aż szanowna TP raczy się zająć moim problemem. Zamykam.