Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Neostrada - nr id i pin - jaki jest numer zgłoszenia?

19 Gru 2008 21:06 3920 6
 • Poziom 11  
  witam mam problem. Numer id i pin mogę otrzymać poprzez rejestrację na stronie rejestracja.neostrada.pl Gdy wybieram opcję pobierz id i pin każą mi wpisać numer zgłoszenia i są podane wzory. Ja w numerze umowy mam początek "TEL" a we wzorze nie ma jak przekształcić ten numer umowy na numer zgłoszenia. Proszę o szybką odpowiedź (nie mam obecnie możliwości kontaktu z infolinią ani błękitną linią).

  z góry dziękuję i pozdrawiam 666karol666
 • Pomocny post
  Red. Komputery FAQ
  Tam coś jest że nie wpisujesz całego numeru umowy jak ci dała TP tylko chyba te cyfry po TEL.
 • Poziom 11  
  ale jak mam same cyfry to którą opcję na początku wybrać przy generowaniu id i pinu? jakimi literami powinien się zaczynać numer zgłoszenia skoro nr umowy jest TEL?
 • Red. Komputery FAQ
  Numer zgłoszenia to wpisujesz chyba bez TEL. Próbuj to dojdziesz do tego, ja kiedyś też tak miałem i za trzecim razem dobrze wpisałem.
 • Poziom 11  
  ale przed numerem zgłoszenia trzeba podać jakieś litery (jest opcja menu rozwijalnego) więc nie ma jak wpisać samych cyfr...
 • Poziom 11  
  nic z tego... w 1 linijce (Nr zgłoszenia) trzeba wybrać jakąś opcje, a przekształcenia z początku "TEL" nie ma w szablonie. Trzeba czekać aż szanowna TP raczy się zająć moim problemem. Zamykam.