Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki HP Compaq

20 Gru 2008 11:56 8917 7
  • Poziom 14  
    Witam,
    Mam maly problem ze znalezieniem sterownikow do laptopa HP Compaq Presario A900, typ A935EM. Byl tu zainstalowany system vista, ale teraz jest xp i wlasnie przez to nie mam wszystkich sterownikow. Oto ich lista z Everesta:

Płyta główna:
    Mikroukład płyty głównej Nieznane
    Nazwa płyty głównej Hewlett-Packard 30ED
    Pamięć fizyczna 2037 MB
    Typ BIOS'u Insyde (02/29/08)
    Typ procesora Mobile , 1733 MHz (7.5 x 231)

Multimedia:
    Karta dźwiękowa Speakers (Conexant High Definition

Magazyn:
    Kontroler IDE Intel? 82801HEM/HBM SATA AHCI Controller
    Kontroler IDE Kontrolery Intel? ICH8M Ultra ATA Storage Controllers - 2850
    Kontroler SCSI/RAID Inicjator iSCSI firmy Microsoft
    Dysk fizyczny SAMSUNG HM160HI (149 GB, IDE)
    Napęd dysków optycznych TSSTcorp CDDVDW TS-L632H ATA Device
    Status dysków SMART OK

Urządzenia wejściowe:
    Klawiatura Standard 101/102-Key or Microsoft Natural PS/2 Keyboard with HP QLB
    Klawiatura Urządzenie klawiatury HID
    Mysz Alps Pointing-device

Sieć:
    Karta sieciowa Atheros AR5007 802.11b/g WiFi Adapter
    Karta sieciowa Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC
    Modem HDAUDIO Soft Data Fax Modem with SmartCP

Urządzenia zewnętrzne:
    Drukarka Microsoft XPS Document Writer
    Drukarka Send To OneNote 2007
    Urządzenie USB Urządzenie kompozytowe USB
    Urządzenie USB USB Mass Stroage Device
    Urządzenie USB Webcam-101
    Bateria Bateria Microsoft o metodzie kontroli zgodnej z ACPI
    Bateria Zasilacz Microsoft
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Mam juz prawie wszytsko zainstalowane, zostalo tylko jedno, nie wiem za bardzo co to moze byc bo wszedzie pisze nieznane urzadzenie. Czy to mzoe byc cos od Wi-fi bo w laptopie caly czas swieci mi sie na pomaranczowo lampka Wi-fi. Mam niby zainstalowana karte Wlan Atheros, ale lampka ciagle sie swieci. Do tego jeszcze dodam,ze windows dlugi sie wlacza, kiedy pokazuje sie ladowanie windowsa to napis pojawia sie tak jakby zza mgly, pasek ladowania przeleci 7 razy i sie wlaczy, kiedy wchodze w moj komuter to ok 1 min wyszukuje dyski.
  • Poziom 14  
    Problem ze sterownikiem rozwiazany, ale lampka caly czas swieci sie na pomaranczowo i system wlacza sie tak samo
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Dysk jest sprawny, ale problem pozostaj, czym to mzoe byc spowodowane i swiecenie lampki i takie dziwne wlaczanie?
  • Poziom 10  
    brio11

Witaj posiadam ten sam model compaq A935 u mnie mam równiez ten sam problem ze sterowmnikami oraz ta kontrolka, pytanie moje co to nieznane urzadzenie w Twoim przypadku było oraz czy dziala Ci scroll 2 kierunkowy na touchpad, U mnie mimo ze kontrolka swieci się na pomarańczowo to wifi działa poprawnie.

czekam na info
    Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Witam mam problem ze sterownikami do compaq presario a900 ( A975EM ) Laptop po zmianie systemu z vista na xp a chodzi o audio włonczyłem windows update i pobrał mi sterowniki wygląda że wszystko jest ok tz..w menedzerze urządzeń i właściwościach audio tylko że wogule nie ma głosu wgrywałem inne sterowniki ale wyskakuje mi komunikat (brak urządzeń obsługiwanych przez ten sterownik)