Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford focus '01 - montaż bezpilotówki

arur 20 Dec 2008 11:56 9002 9
    arur
    Level 16  
    Witam!!!

Posiadam autko ford focus rocznik 2001 TDDI. Posiada on fabryczny centralny zamek na pilota i chcialbym dolaczyc do niego alarm. Chce tez zostac przy pilocie w kluczyku wiec pozostaje tylko alarm bezpilotowy.
    Naczytale sie troche o seo ale jakis czas temu kupilem alarm NOXON PORTMAN KEY AM308 wiec teraz pozostaje mi tylko go zamontowac. Montowalem kiedys centralki i alarmy te najprostsze wiec jakies male pojecie o tym mam. Mam problem gdyz nie wiem jak podpiac go do centralki.

Wiem gdzie podpiac w focusie krancówki, kierunkowskazy itp. ale nie wiem jak podpiac alarm pod centralny tak zeby to dobrze dzialalo.

Prosze mnie tez nie odsylac do szukajki bo moze sa dwa posty na temat tego alarmu na tym forum a o innych bezpilotowkach tez sie duuuzo naczytalem i chce spytac sie fachowcow o prade.

Prosze pomoc pozdrawiam arur

Zmieniłem temat i obrazek. [sharp]
    User removed account
    User removed account  
    arur
    Level 16  
    Tutaj mam schemat podlaczenia mojego alarmu:

Polaczenie centralki z alarmem odbywa sie poprzez

-zaryglowanie
    -odryglowanie
    -lacznik zaryglowania
    -lacznik odryglowania

Nie rozumiem tego jak to podlaczyc
    arur
    Level 16  
    Kolego carrier ja chce podpiac bezpilotowke a nie zwykla cobre! Jak by to bylo takie proste to bym to juz daaaawno zamontowal. Taka rozpiske to mam do wszystkich focusow. Skoro uwazasz ze to takie proste i ja jestem leniwy to mi prosze wytlumacz to...?!

Pozdrawiam arur
    User removed account
    User removed account  
    arur
    Level 16  
    Jak bym wiedzial wszystko to bym tutaj nie pisal... A zadalem pewne pytanie i nikt mi nie udzielil na nie odpowiedzi tylko sie pewne osoby wymadrzaja swoja wiedza i wyzszoscia od innych!
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    Level 1